Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Wyremontowany dom na przedmieściach

Tags: , ,

Odremontowany wolnostojący dom a w nim łazienka, sypialnia, kuchnia z jadalnią i wyjściem na ogród oraz dodatkowa toaleta. Wymienione wszystkie instalacje: elektryczna, wodna a także kanalizacja. Nowe posadzki i okna. Ogrzewanie podłogowe- wodne, a dodatkowo kominek w stylowej zabudowie. W budynku zrobiona nowa hydroizolacja ze wzmocnieniem fundamentów. W domu zainstalowano nowe przyłącze elektryczne. Woda pobierana jest z wodociągu oraz ze studni. Szambo na 8 tysięcy litrów (w planach kanalizacja).

Łączna powierzchnia parteru to około 140 metrów. Wyeksponowane detale podkreślające historię budynku (portale z piaskowca, kamienne przejście do salonu, oraz nie otynkowane kamienie .)
Na piętrze znajduje się 5 pokoi oraz bardzo duży korytarz. Istnieje możliwość przebudowy tych pomieszczeń na np. 4 pokoje z łazienkami, gdyż budynek posiada przygotowane wszystkie media (woda, kanalizacja itp.)
Podłogi to w większości kafle tylko w sypialni znajduje się wykładzina dywanowa. W kuchni meble robione na zamówienie .

Strych w chwili obecnej nie jest zagospodarowany. Piwnica jest po remoncie – nowe wejście z zewnątrz, częściowo nowa posadzka. W piwnicy znajduje się kotłownia z nowym piecem na eko-groszek – Klimosz 60 kW przewidziany na ogrzewanie domu i ciepłej wody.

W okolicy sad oraz duży ogród z nowymi nasadzeniami drzewek i krzewów ozdobnych oraz około 20 arów lasu. Na działce iznajdują się dodatkowo 2 murowane budynki, drewniana wiata na maszyny oraz piwnica/ziemianka wydrążona w ziemi.
Niezaludniona okolica – sąsiedztwo tylko przez drogę (asfaltową).

Tags: , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione