Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Galactica

1. Czy system Galactica Hydra ma inne funkcje, niż sama rejestracja reklamacji?
Odp. Reklamacja ma możliwość identyfikowania przyczyn oraz ewidencji działań przeprowadzanych w zakresie jej obsługi, łącznie ze zgłaszaniem wykrytych niezgodności.
Oznacza to, że pracownicy obserwują realizacje procesów i wykrywają niezgodności w firmie. Galactica Hydra zapewnia jasny dostęp do systemu uprawnionym ludziom oraz umożliwia przetwarzanie niezgodności wśród pracowników.
Kolejnym powodem wykrywania niezgodności są działania audytowe, prowadzone przez audytorów wewnętrznych firmy i te właśnie osoby mogą wykryć niezgodności.
Proces przetwarzania niezgodności opiera się na analizie i ocenie zarejestrowanych uwag i wniosków. W wyniku tej analizy planowane są oraz podejmowane działania.
Głównymi elementami systemu niezgodności jest baza procesów, jednostki organizacyjne, baza niezgodności zgłaszana przez pracowników, zestaw narzędzi do kontroli, powiadomienia oraz działania podejmowane w celu naprawy i zapobiegania powstawaniu niezgodności.

2. Czy wśród produktów Galactica jest oprogramowanie do zarządzania procesem produkcyjnym w przedsiębiorstwie przemysłowym?
Tak, wśród produktów Galactica jest oprogramowanie do zarządzania procesem produkcyjnym w przedsiębiorstwach przemysłowych. Galactica Ursa przeznaczone jest dla przedsiębiorstw, w których realizowany jest pełny proces produkcyjny oparty na szczegółowej dokumentacji technologicznej. Oprogramowanie Galacica Ursa sprawdza się wszędzie tam, gdzie jest potrzeba monitorowania realizacji przewodników produkcyjnych wraz z rejestracją czasu pracy pracowników. Tego typu oprogramowanie procesu produkcyjnego znajduje zastosowanie w branżach: mechanicznej, narzędziowej, konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń. Zarządzanie produkcją ursa.galactica.pl realizowane jest przez zintegrowane ze sobą moduły przygotowania dokumentacji technologicznej, rejestracji zdarzeń na produkcji, raportowania i analizy oraz wielu innych. Aktywne wspomaganie procesu produkcyjnego opiera się na łatwym i szybkim dostępie do informacji na temat realizacji poszczególnych zleceń, przypominania i podpowiadania (e-mail, SMS) oraz alarmowania zagrożonych terminów. To także system wspomagający produkcję, który gromadzi całą historię zleceń, umożliwiając tym samym późniejszą analizę danych, badanie obciążeń maszyn i efektywność pracowników. Galactica Ursa umożliwia raportowanie danych do zewnętrznych systemów. Oprogramowanie Galactica Ursa może być zintegrowane także z oprogramowanie Galactica Taurus (zarządzanie i nadzór nad narzędziami i obiektami technicznymi).

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione