Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Obiekt do nabycia w miejscowości Kraków o powierzchni 1000.00m2

Tags: , , ,

Obiekt na sprzedaz Krakow GruszeczkaOFERTA DLA INWESTORA!!! KAMIENICA W CENTRUM Z AKTUALNĄ WZ NA PRZEBUDOWĘ!!! Prezentujemy Państwu na sprzedaż kamienice w ścisłym centrum Krakowa, okolice Parku Krakowskiego / Palcu Inwalidów, w obrębie Alej Trzech Wieszczów – około 1500 m od Rynku Głównego. Kamienica nie jest wpisana do rejestru zabytków, wybudowana została w 1924 roku. Składa się z piwnicy, wysokiego parteru, trzech pięter i strychu. Do działki z tyłu kamienicy jest dojazd poprzez sąsiednią posesję, przez bramę sąsiedniej kamienicy – przejazd na zasadzie służebności. Kamienica usytuowana jest poza terenem z ograniczeniem parkowania i wjazdu. Na ulicy przed wejściem znajduje się szeroki chodnik oraz miejsca parkingowe. Kamienica leży w miejscu posiadającym dobrą komunikację miejską zarówno tramwajową jak i autobusową pozwalającą dotrzeć bez przeszkód w każde miejsce Krakowa, a szczególnie do Rynku Głównego, dworca PKP i PKS. Nieopodal usytuowany jest park stanowiący doskonały teren dla wypoczynku i rekreacji. Lokale w kamienicy są wolne od lokatorów kwaterunkowych, wynajmowane komercyjnie firmom i studentom z terminami wypowiedzenia umowy od jednego do trzech miesięcy. Istnieje możliwość przejęcia stosunku najmu przez inwestora, do czasu rozpoczęcia prac adaptacyjnych.
W dniu 19.08.10 właściciele kamienicy otrzymali decyzję o ustaleniu warunków zabudowy. Decyzja ta stwierdza co następuje:
„Przebudowa i rozbudowa istniejącego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z przeznaczeniem na cele mieszkalne (w tym zmiana sposobu użytkowania poddasza), rozbudowa o zewnętrzny trzon windowy, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania piwnic z przeznaczeniem na cele usługowe oraz budowa boksów garażowych na terenie podwórka…………..w Krakowie”. POWIERZCHNIA POSZCZEGÓLNYCH KONDYGNACJI: Piwnica pow. 192,34m2, Parter pow. 192,34 m2, I piętro 192,34m2, II piętro 192,34 m2, III piętro pow. 192,34 m2, Strych pow. 192,34m2. Działka ma pow. 447 m2 w tym zabudowane 200 m2. Obecnie łączna powierzchnia mieszkalna wynosi 536,6 m2. Łączna powierzchnia całkowita około 1000 m2. Kubatura około 3100 m3. Szczegółowe informacje dotyczące ofert, rzuty, plany pod nr tel. 506 048 960. Biuro Nieruchomości Monopolis Sp. z o.o.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione