Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie w dzierżawie dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 58.00m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na wynajem Warszawa SrodmiescieMieszkanie 2-pokojowe w zachodniej części śródmieścia stolicy o powierzchni pod nosem 60 m2 – co gwarantuje wygodę mieszkania oraz swobodę korzystania z uroków centrum miasta. Kuchnia wyposażona bardzo dobrym sprzętem agd, od salonu oddziela ja jadalnia. W mieszkaniu znajdują się pojemne szafy – prócz tego jest sporo miejsca na dodatkowe schowki. Kapitalne mieszkanie w świetnej lokalizacji!

czynsz najmu tego wyjątkowego mieszkania wynosi – bagatela – 2. Wygodne miejsca do spania (obszerne łoże w sypialni i rozkładana gustowna oraz wygodna kanapa w salonie). Zaletą jest także solidna loggia!

układ mieszkania pokazuje zamieszczony w galerii zdjęć rzut techniczny. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, który znakomicie koreluje z elegancją całości inwestycji – dla osób ceniących prestiż. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu k. 800 zł, właściciel jest jednak gotowy omówić podaną wartość z poważnym kontrahentem. Poniżej orientacyjne wielkości pomieszczeń:
– salon 22 m2;
– kuchnia 9 m2;
– pomieszczenie sypialniane 14 m2;
– łazienka 5 m2;
– hall 7 m2;
– loggia 10 m2. Jednym słowem – ciekawe mieszkanie a także znakomita lokalizacja!
zapraszam na oględziny a także zachęcam do zamieszkania w nim. Mieszkanie urządzone, gotowe do zamieszkania – urządzone praktycznie, posiada 2 ustawne pokoje, w których znajdują się m.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione