Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie pod wynajem dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 90.30m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na wynajem Warszawa TrzmielowWyjątkowy lokal mieszkalny do wynajęcia, 2 pokoje pow. 90,3 m2.

Mieszkanie z klimatem, położone na parterze w niewielkiej odbudowanej po wojnie kamienicy, ogrodzonej, z własnym, nieco obecnie zaniedbanym ogrodem, znajdującej się pod opieką Konserwatora Zabytków, w osiedlu „profesorskim” przy Myśliwieckiej. Bliskość sejmu, pl. Trzech Krzyży, kilku ambasad i trasy łazienkowskiej powoduje, że komunikacyjnie i pod względem bezpieczeństwa lokalizacja jest wyśmienita, a usytuowanie mieszkania w budynku zapewnia ciszę, spokój, zieleń i dużo świeżego powietrza.
Dwa lokale na piętrze, duża intymność sąsiedzka, okna na cichą i zieloną część skarpy warszawskiej.
Mieszkanie w pełni wyposażone w meble, AGD oraz sprzęty codziennego użytku, świeżo po remoncie centralnego ogrzewania i wymianie okien. Dwa bardzo duże pokoje (34 i 27), w tym większy z kominkiem i wyjściem na taras, przestronna widna kuchnia (11)z miejscem do jedzenia, łazienka z oknem, garderoba i spiżarnia. Standard wykończenia mieszkania nobliwie tradycyjny z nutką historii antycznych mebli, utrzymanych w dobrym stanie – klepka dębowa, tapety, glazura i terakota, płyty marmurowe w przedsionku, kuchnia i łazienka po remoncie i nowym wyposażeniu w 2004r. W oknach kraty.

Właściciel może doposażyć lokal pod konkretnego wynajmującego.

Miesięczna cena najmu 3.700 zł, dochodzą tylko media (en.el., woda, gaz, zimą ogrzewanie). Okres wynajmu – 3 lata, kaucja 11.000 zł. oferta na wyłączność, pośr. odpowiedzialny nr lic. 14985. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Śródmieście

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione