Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie na wynajem cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 120.00m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na wynajem Warszawa BielanyBiurko, w sypialni a także drugim z pokojów łóżka. Do 5-7 minut do stacji metra słodowiec oraz 10-12 do stacji marymont. Może być fotel oraz wersalka skórzana. Bardzo cudowny budynek z ochrona na bliskich bielanach. Przy samym budynku miejsca parkingowe. 20 m od budynku sklep samoobsługowy z podstawowymi produktami. Budynek z niespełna 45 mieszkaniami, strzeżony przez firmę ochroniarską przez 24 godziny. Na parterze budynku mała przytulna restauracja a także salon odnowy. Opis mieszkania:
– 120 m, solidny pokój połączony z otwartą kuchnią a także dającym sie odciąc drzwiami suwanymi gabinetem/biblioteką, 2 sypialnie, 2 łazienki (w tym jedna z sauną parową w kabinie prysznicowej, a druga z wanną), garderoba. – 2 piętro, w budynku jest winda
– 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym, opcja wynajecia drugiego miejsca postojowego od sąsiadów. Budynek przepieknie wykończony, klatki schodowe niespotykanie eleganckie z kamieniem a także dywanami na podłodze.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione