Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Warszawa o powierzchni 107.00m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPrzy Grobli.
Nowe mieszkanie o metrażu 107 m2 z tarasem 42 m2. Możliwość połączenia z mansardą znajdującą się na dachu (pow. 48 m2 i 2 tarasy) i utworzenia mieszkania dwupoziomowego o powierzchni 155 m2 i 3 tarasach o łącznej powierzchni 101 m2.
Pełen uroku nowy budynek mieszkalny tuż przy
historycznej trasie łączącej Mokotów z rezydencją króla Jana
III Sobieskiego. Tarasowo-kaskadowa forma zapewnia przestrzeń i światło. Kupujący sam decyduje, w którym miejscu staną ściany działowe, a zatem projektuje ilość oraz rozkład pokoi. Idealne połączenie łatwego dostępu do dróg szybkiego ruchu i sprzyjających spacerom wilanowskich błoni.
Nieopodal prowadzi Rowerowy Szlak Wisły. W pobliżu Muzeum kowalstwa oraz Rezerwat Krajobrazowy Skarpa Ursynowska. Pobliski kościół św. Katarzyny znajduje się na terenie najstarszej w granicach dzisiejszej Warszawy Parafii (założonej pół wieku przed lokacją Starej Warszawy). W dzwonnicy kościelnej wisi pięć dzwonów, a których najstarszy pochodzi z XVI wieku. Skarpa kryje liczne jaskinie i porośnięta jest wspaniałymi drzewami, w tym kilkusetletnimi. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione