Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Konstancin-Jeziorna o powierzchni 301.30m2

Tags: , ,

Mieszkanie na sprzedaz Konstancin-Jeziorna Wszystkie wymienione atrybuty pozwalają powiedzieć, że zakup apartamentu to więcej niż zakup domu!
jednocześnie informujęmu, że w każdą sobotę w godz. Przy czym w miesiącach wakacyjnych tzn. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją. Apartament w budynku hortensja umieszczony w konstancinie u zbiegu ul. Apartamenty są przygotowane do sprzedaży w stanie developerski – do wykończenia, przy czym każdy z nich na tym etapie wykończenia wyposażony jest w instalacje telewizyjne nowej generacji, telefoniczną, kominkową oraz klimatyzacji. Dodatkowym atutem apartamentu jest system bms dający mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa komfortu a także wygody w zakresie inteligentnego domu. Do apartamentu przypisane są dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, połączone z apartamentem windą. Inwestor przeiwduje szansa połączenia ich w pionie schodami na życzenie klienta. 00 otwarte jest biuro sprzedaży w apartamencie pokazowym na terenie inwestycji przy ul. Długiej, w kompleksie „apartamentów dworska 13”, w którym znajdują się 3 budynki po 4 apartamenty w każdym, od 150 do 300m2 gwarantujące kameralność a także zachowanie prywatności ich mieszkańców. Lipiec-sierpień uprzejmie prosimy o uzgodnienie terminu wizyty z operatorem sprzedaży. Dodatkowo na terenie kompleksu umieszczone 16 miejsc parkingowych dla gości. Budynki wkomponowane w krajobraz konstancina nawiązujące swoim stylem architektonicznym do willowej zabudowy z przełomu xix a także xx wieku, połączone z atrakcyjnie zagospodarowanym (iluminowana fontanna ogrodowa) a także ogrodzonym otoczeniem, z całodobową ochroną a także monitoringiem, kamerami zewnętrznymi, video domofonami i czujnikami ruchu,
apartamenty o pow 300m2 zlokalizowane są na dwóch kondygnacjach po 150m2 na każdej , przy czym każdy moduł posiada niezależne odrębne wejście z obszernego holu od windy. Inwestor przewiduje szansa wykończenia w dwóch standardach wykończenia standard oraz prestige (przykładowy standard wykończenia za nałączonych do oferty zdjęciach). Piaseczyński/konstancin-jeziorna/konstancin-jeziorna/chylice. Otwartych oknach lub powrocie dzieci do domu. W skład systemu wchodzi system sygnalizacji alarmowej włamania oraz napadu (sswin), system telewizyjnej opserwacji (cctv) terenu zewnętrznego oraz garaży, video domofony, kontrole dostępu oraz inteligente moduły sterowania umożliwiające m.

Tags: , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione