Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 82.00m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowAtrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane w kilkuletnim budynku z garażami podziemnymi w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji metra Kabaty. Mieszkanie sprawia bardzo dobre wrażenie, jest w dobrym stanie technicznym, rozkładowe, pokoje są oddzielne, jest przestronna duża oddzielna kuchnia. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze z oknami na poziomie niesdostępnym dla przechodniów.

LOKALIZACJA:
Bardzo blisko metra Kabaty (ok. 200 m), marketu Tesco, bazarku osiedlowego, tuż obok dwa baseny i centrum sportu, doskonałe przedszkole i szkoła (najlepsze na Ursynowie), apteka, bank. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym, strzeżonym 24 h i monitorowanym, z portierem, wejście na patio przez zamykaną bramę. dodatkowo domofon przy wejściu do klatki oraz kamera monitorująca to wejście.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Mieszkanie jest bardzo przestronne, składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni z miejscem na jadalnię, łazienki z wanną, oraz osobnego WC. Największy pokój usytuowany jest od strony patio i posiada wyjście na spory balkon. Dwa mniejsze pokoje wychodzą na osiedlową uliczkę.

INFORMACJE DODATKOWE:
Na terenie patio znajduje się plac zabaw dla dzieci. Ładnie zagospodarowane części wspólne, dużo zieleni. Mieszkanie usytuowane jest w dwóch przeciwległych kierunkach wschodnim i zachodnim. Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym (położone jedno za drugim). Aktualnie właściciel płaci 690 PLN czynszu wraz z zaliczkami na wszystkie media.

Serdecznie polecam! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Ursynów/Kabaty

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione