Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 73.20m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMIESZKANIE w stanie deweloperskim o powierzchni 73.2 m2 położone na 13 piętrze apartamentowca z 2001 roku usytuowanego w kompleksie trzech budynków na ulicy WOLNOŚĆ na warszawskiej Woli.

ROZKŁAD;
Z hallu wejściowego o pow. 11 m2 ( miejsce na szafę wnękową) na prawo wejście do pokoju o pow. 16,7 m2 z którego jest wejście do łazienki o pow. 5,6 m2. W każdym z pomieszczeń duże okna na północny-zachód. Pozostając przy pierwotnym podziale pomieszczeń jest to sypialnia z przylegającą do niej łazienką. Pomieszczenia te mogą również pełnić funkcje jadalni i kuchni. Na wprost drzwi wejściowych łazienka o pow. 5 m2 z wygodnym i praktycznym rozwiązaniem pozwalającym, na wspólnej powierzchni pomieszczenia, na umieszczenie wygodnej kabiny prysznicowej, umywalki, podręcznych szafek oraz oddzielonego od nich w naturalny sposób wc. Po lewej stronie hallu otwarta przestrzeń pokoju dziennego o pow. 33,5 m2 z dwoma oknami na południowy-zachód ( widok na panoramę Warszawy oraz na wewnętrzne patio ) oraz drzwiami prowadzącymi na balkon o pow. 6,9 m2.

POTENCJAŁ;
Plan mieszkania, jego rozkład oraz położenie ścianek działowych oferuje duże możliwości aranżacji wnętrza, jego podziału i zamiany funkcji poszczególnych pomieszczeń. Między innymi w prosty sposób można uzyskać z pokoju o pow. 16,7 m2 i łazienki o pow. 5,6 m2 jedno większe pomieszczenie ewentualnie sypialnię z garderobą, pokój z gabinetem lub też kuchnie z jadalnią. Jednocześnie z pomieszczenia pokoju dziennego 33,5 m2 można wydzielić dwa niezależne pokoje lub przestronny salon z otwartą ale umieszczoną we wnęce kuchnią.

BUDYNEK;
Bardzo dobrze utrzymany, wyposażony, monitorowany i strzeżony. Dwa lokale na piętrze, dwie szybkobieżne windy na klatce. W najbliższym sąsiedztwie tzn. w obrębie kompleksu budynków przy ul. WOLNOŚĆ, wszystkie niezbędne placówki użyteczności publicznej a także sklepy, restauracje, punkty usługowe. Bardzo dobra komunikacja z położonym blisko Centrum oraz innymi dzielnicami Warszawy środkami transportu miejskiego jak też samochodem poprzez oś ul. Okopowej i Al. Solidarności. Miejsce parkingowe w znajdującym się pod budynkiem garażu – 30 tyś. złotych. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wola/Muranów

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione