Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 111.08m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa SrodmiescieKameralne kilkuklatkowe mini-osiedle sporo różnych lokali usługowych a także wynajmowanych przez firmy. Okna są skierowane na wsch a także zach. W budynku jest:
– winda
– domofon
w okolicy znajdują się:
– linie autobusowe
– linie tramwajowe
– stacja metra
– centrum handlowe
– plac dla dzieciaków
informacje dodatkowe na temat budynku:
budynek usytuowany w pobliżu ronda -radosława (dawniej babka). Jest tylko jeden sąsiad na piętrze. Pokój nr 1:
powierzchnia pokoju 37. Prestiżowe osiedle prezydenckie. Informacje dodatkowe na temat pokoju nr3:
można połączyć z p3. Informacje dodatkowe na temat kuchni, łazienki a także przedpokoju:
kuchnia urządzona w miejscu pierwotnie przeznaczonym na sypialnię. Parking/garaż:
garaż w budynku. Na piętrze znajdują się 2 mieszkania. Są dodatkowo zamykane drzwi przy klatce. Lokal jest w stanie bardzo dobrym. Ochrona a także monitoring w budynku. Pokój nr 2:
powierzchnia pokoju 15. Garaż może być sprzedany za dodatkową opłatą 35000pln. Z pokoju p3 jest wejście do garderoby pełniącej też funkcje pralni o pow 5. Słonimskiego p2 oraz p3 mozna połączyć w salon, a obecny salon p1 można podzielić oraz wydzielić z niego dodatkowy pokój przez co mieszkanie mozna przerobić na 4-pokojowe (proszę spojrzeć na plan mieszkania). Instalacje:
instalacja elektryczna nowa. Można też łatwo przystosować obecną kuchnię na sypalnię a kuchnię umieścić jako aneks w p1 -salonie lub też jako oddzielną kuchnię z oknem przylegającą do salonu. Informacje o budynku:
budynek, w którym mieści się mieszkanie usytuowany w okolicy o dużym natężeniu ruchu ulicznego. Dodatkowo jest szansa uzyskaniać oprócz funkcjonującej łazienki a także oddzielnego wc drugej łazienki (na miejscu obecnej garderoby). Informacje dodatkowe na temat instalacji:
brak instalacji gazowej w mieszkaniu. Zainstalowano nowoczesne ogrzewanie nawiewowe. Instalacja kanalizacyjna nowa. Na dole znajdują się lokale usługowe a na całej klatce. A płd – bliżej wschodu a z drugiej strony pomiędzy zachodem a północą bliżej zachodu). Dzięĸa także temu dwa pokoje od ul. Okna wychodzą na ulicę głośną na zach. Mieszkanie jest 3- pokojowe, średnio głośne, dwustronne. Mieszkanie ulokowane jest na piętrze drugim w 7 piętrowym bloku z cegły, wybudowanym w roku 2000. Okna wychodzą na ulicę głośną na zach. Mieszkanie jest sprzedawane wyłącznie z garażem. Rozbudowane usługi w postaci różnych firm, lekarzy specjalistów, dla rodziny z dziećmi również przedszkola. Informacje dodatkowe na temat pokoju nr1:
do pokoju przylega weranda z oświetleniem a także ogrzewaniem o. Dużym atutem mieszkania jest jego kameralne położenie. Świetna infrastruktura handlowa na przeciwko ulokowany centrum handlowe -arkadia-. 43 m², którą w razie potrzeby można przerobić na dodatkową łazienkę. Do pokoju przylega garderoba, która pełni też funkcję pralni. Okna wychodzą na podwórze na wsch. Informacje dodatkowe na temat garażu/parkingu:
opłata za miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym wynosi 158 pln miesięcznie. Kuchnia jest wyposażona w:
– meble
– kuchenkę elektryczną
– lodówkę
– zamrażarkę
– okap

łazienka:
powierzchnia łazienki 5. Jest także słoneczne (stolarka okienna wychodzą na 2 przeciwległe strony świata; z jednej strony pomiędzy wsch. Schodowej tylko 10 lokali mieszkalnych. Informacje dodatkowe na temat pokoju nr2:
można połączyć z p2. Gdański umiejscowiony w odległości jednego przystanku tramwajowego). Informacje o lokalu:
własność: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez założonej ksiegi wieczystej. Uwaga:niniejsza propozycja sprzedaży nie jest ofertą w rozumieniu art. Można powrócić do porzedniego układu a także przenieść kuchnię do salonu p1 jako aneks w salonie lub kuchnię widną- z oknem przylegającą bezpośrednio do salonu. Jedną z najwiekszych zalet tego lokalu jest też jego plastyczność czyli szansa dzielenia a także łączenia poszczególnych pokoji. Mieszkanie jest potężne, atrakcyjne, oraz przestronne. Cena oraz warunki sprzedaży mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Informacje dodatkowe na temat lokalu:
całośc opłat za mieszkanie (czynsz z funduszem remontowym) to 1095 pln czynsz jest płacony od metrażu. Pokój nr 3:
powierzchnia pokoju 14. Idealna komunikacja do wszystkich części warszawy w tym komunikacja miejska włącznie z metrem. Okna w kuchni wychodzą na wsch. W mieszkaniu na podłodze położono wysokiej klasy panele drewniane. Instalacje ze względu na wiek budynku (11 lat) w przyzwoitym stanie. Przedpokój:
powierzchnia przedpokoju 15. Przy wejsciu do mieszkania położony wc o powierzchni2,26m² z możliwością poszerzenia oraz instalacji kabiny prysznicowej. Przyłącza umożliwiają zrobienie łazienki z wc z bezpośrednim wejściem do niej z pokoju p3.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione