Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 74.00m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

Polecamy na sprzedaż 3 – pokojowe mieszkanie położone w wyremontowanej kamienicy przy ul. Lwowskiej.

Mieszkanie położone jest na I piętrze, ma powierzchnię 74m2, na którą składa się ciemna kuchnia, 3 osobne pokoje, łazienka oraz przedpokój, dodatkowo balkon o pow. 3m2.

Sprzedawane jest ono w stanie do remontu. Natomiast założono już nowe, drewniane, dźwiękochłonne okna, nowe drzwi wejściowe ognioodporne, doprowadzone zostały instalacje do videodomofonu, tv satelitarnej, telefonu oraz internetu.

 

Istnieje również możliwość zakupu mieszkania w tej samej kamienicy w stanie deweloperskim lub wykończonym.

Stan deweloperski obejmować będzie: przearanżowanie mieszkania na przeszkoloną kuchnię z balkonem, salon z kominkiem, 2 sypialnie, łazienkę oraz garderobe lub pomieszczenie gospodarcze. Podłogi będą wykonane z płyt ognioodpornych, wytłumione przeciw wibracjom. Dodatkowo zamontowana zostanie instalacja pod klimatyzację. W łazience będą stelaże podtynkowe pod wc i bidet, odpływ liniowy pod prysznic oraz instalacje pod wannę oraz umywalki. Na ścianach położone zostaną częściowo gładzie, a częściowo odsłonięte i wyczyszczone zostaną oryginalne cegły.

Stan wykończony swoim zakresem obejmie wykonanie prac jak w stanie deweloperskim, a dodatkowo zostaną wykonane: ogrzewanie podłogowe w kuchni, łazience i na balkonie, gniazdka ze stali szczotkowanej, wysokiej jakości płytki w kuchni i łazience, grzejniki dekoracyjne, wylewki wannowe i umywalkowe, wanna z jacuzzi, blat, umywalki oraz drzwi wewnętrzne przesuwne.

 

Kamienica przeszła gruntowny remont. Wymieniono wszystkie instalacje, zrobiona została nowa więźba dachowa i pokrycie dachu, ocieplona i iluminowana elewacja, monitoring, videodomofon, zbiorcza antena satelitarna, instalacja internetowa, dwa pomieszczenia wspólne na wózki i rowery. Klatka schodowa również  jest po remoncie: ściany częściowo wykonane z tafli szklanej koloru szarego, światła ledowe podświetlające schody.

 

Miejsce to jest szczególnie polecane osobom doceniającym uroki Starego Podgórza. Kamienica ma niepowtarzalny klimat. Precyzyjnie przygotowany projekt remontu, wysokiej klasy elementy wykończeniowe, staranność przeprowadzonych prac oraz serce włożone w przygotowanie całości zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

(Zamieszczone zdjęcia przedstawiają inne mieszkanie w tej samej kamienicy, które poddane zostało już remontowi i sprzedawane będzie w stanie deweloperskim lub wykończonym).

 

Cena mieszkania do remontu – 585 000 PLN.

Cena mieszkania w stanie deweloperskim  – 630 000 PLN.

Cena mieszkania w stanie wykończonym – 665 000 PLN.

 

Zapraszamy do prezentacji. Więcej informacji pod numerem – 0883 990 992.

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione