Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe kamienica w miejscowości Wrocław o powierzchni 52.50m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Wroclaw Kloda
 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,34mkw usytuowane w kamienicy przy ul.Szczęśliwej. Rozkład pomieszczeń pozwala na podział mieszkania na strefę dzienną i osobistą. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 oddzielne pokoje o pow. 21 i 11 mkw, w większym pokoju zaaranżowano antresolę do spania na co pozwoliła wysokość pomieszczenia (3,40 m). Dzięki antresoli została wygospodarowana cała powierzchnia pokoju. Z większego pokoju wyjście na balkon o pow. ok 3mkw. Kuchnia widna. Łazienka razem z wc, po remoncie kapitalnym w 2010r. Ogrzewanie ekonomicznymi grzejnikami kamiennymi – II taryfa. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok 4mkw.

Okolica sprzyjająca wychowywaniu dzieci ( przedszkola, szkoły, place zabaw), jak i wygodnemu życiu ( liczne sklepy i usługi każdego typu, komunikacja miejska, szybki dojazd do Centrum i wszelkich Uczelni Wyższych).

Szerszych informacji udzieli Małgorzata Bełczącka 607 847 347 , pomoc przy finansowaniu zakupu nieruchomości.

Prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez nas nieruchomości były dokładne, kompletne i aktualne.

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione