Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 44.00m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzy piętrowym budynku z 2006 roku. Na łączną powierzchnię 44,63 m.kw. składają się dwa pokoje, kuchnia, korytarz oraz łazienka. W korytarzu znajduje się szafa wnękowa oraz pawlacz. Szafa zabudowana znajduje się również w sypialni. Meble kuchenne zostały wykonane pod wymiar, a kuchenka oraz lodówka zostały umieszczone w zabudowie.
Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Na podłodze znajduje się parkiet merbau z drewnianymi listwami przyściennymi. Troje drzwi są również drewniane. Na ścianach we wszystkich pomieszczeniach położono gładź gipsową.
Widok z okien na południe balkon oraz salon i na północ łazienka, sypialnia. Łazienka jest widna, wyposażona w dwa małe otwory okienne na wysokości około dwóch metrów.
Przy mieszkaniu zlokalizowana jest komórka lokatorska o powierzchni 3,10 m.kw. Komórka podobnie jak łazienka jest widna. Do pomieszczenia przenieśliśmy pralkę z przyłączem elektrycznym, wodociągowym i odprowadzeniem wody. W komórce zamontowaliśmy półki nie przeszkadzające w swobodnym poruszaniu się oraz regał znacznie ułatwiający utrzymanie porządku w pomieszczeniu. W komórce znajdzie się miejsce na rowery.
Atutem mieszkania jest jego szczytowe położenie, dzięki czemu nieruchomość nie sąsiaduje po bokach z żadnym innym mieszkaniem jedynie przez sufit i podłogę.
Na klatce schodowej na parterze znajduje się ogólnodostępna dla lokatorów – jedynie 8 mieszkań wózkarnia.

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione