Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 34.20m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow

Ciche mieszkanie dwupokojowe o korzystnej lokalizacji i infrastrukturze!

Do sprzedania mieszkanie „środkowe”  o metrażu 34,2 m kwadratowych, położone na I piętrze w 4-piętrowym bloku.

W skład mieszkania wchodzą: dwa oddzielne, widne, nieprzechodnie pokoje o powierzchniach odpowiednio: 13,7 m2  oraz 10,3 m2. Większy pokój idealnie spełnia rolę salonu z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo  kuchni  o pow.4,6 m2, (która wcześniej była  z prześwitem na pokój),  obecnie jest otwarta na pokój,  czyniąc mieszkanko bardziej funkcjonalnym i  przestronnym.  Wejście do kuchni jest niezależne- z małego przedpokoju, z którego jest bezpośrednie przejście do każdego z pomieszczeń.  Uwagę przykuwa również łazienka (2,7 m2), która  wyposażona jest w wannę (spełniającą opcjonalnie rolę prysznica). Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,6 m2.

Pomimo braku balkonu mieszkanie nie traci na swym uroku, ponieważ jego południowa ekspozycja gwarantuje wystarczająco duży dostęp światła słonecznego. Dodatkowo jest ono położone od strony podwórza,  co skutkuje widokiem na  zielony skwerek, a z uwagi na położenie mieszkania na I piętrze, dostęp do niego jest stosunkowo łatwy i szybki.

Mieszkanie w dobrym stanie, do wprowadzenia od zaraz, choć przypuszczalnie wskazane byłoby lekkie odświeżenie (lub mały remont/ odmalowanie- w zależności od własnych preferencji). Nowe drzwi i okna PCV.

Niewątpliwym atutem mieszkanka jest lokalizacja w bliskim sąsiedztwie licznych środków komunikacji: przystanki tramwajowe, autobusowe (w odległości minutowego spaceru).  W promieniu 300 metrów znajdują się szkoła, przedszkole, jak również sklepy, poczta, apteka, oraz wiele innych interesujących instytucji, jak np.  basen.

Niski czynsz  w wysokości 334 zł (zawiera już ryczałt na wodę i ogrzewanie).

Warszawa, Os. Inflancka, w pobliżu ulice: Jana Pawła, Stawki, Dzika, Miła, Karmelicka, Niska

Polecam  i uprzejmie zapraszam do obejrzenia.

Green House Nieruchomości. Kontakt  tel. 502-092-165. 

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione