Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie na sprzedaż cztero pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 103.00m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowDo sprzedania atrakcyjny PENTHOUSE znajdujący się na ostatnim, 10 piętrze apartamentowca z przepięknym tarasem o powierzchni ok. 140m2! Apartament usytuowany w najlepszej części Osiedla Melody Park w budynku zwanym Villa Suita. Inwestycja Melody Park graniczy z terenami zielonymi wzdłuż Doliny Potoku Służewieckiego. Przestronna strefa zieleni sąsiadująca od strony południowej to ogromny atut podnoszący atrakcyjność tej realizacji. To niespotykana przestrzeń spokoju, jak na warunki wielkiego miasta, idealna do wypoczynku i spacerów. Melody Park to zespół apartamentów, który składa się z czterech niezależnych budynków połączonych dwukondygnacyjnym garażem podziemnym.

Muzyczne odniesienia nazw okolicznych ulic sprawiły, że prezentowana inwestycja przejęła tę tematyczną tendencję nazywając całość projektu Melody Park, a poszczególne budynki: Etiuda Residence, Villa Sonata, Villa Cantata i Villa Suita. Liczne sklepy, bliskość centrów handlowych oraz doskonała komunikacja to kolejne plusy tej propozycji. Inwestycja strzeżona i monitorowana. Projekt Melody Park cechuje nowoczesna, elegancka forma, dbałość o detale architektoniczne, wysoki standard i staranność wykończenia oraz do dyspozycji mieszkańców centrum fitness oraz plac zabaw.
Apartament w stanie developerskim, do własnej aranżacji, wysokość ścian po wyżej 3m. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PROGRAMU „DOM POD KLUCZ”. W zależności od upodobań klienta do dyspozycji są cztery pakiety wykończenia, w każdym wiele możliwości kompozycji. Wystarczy zdecydować się na jeden z nich, wybrać materiały z pakietu, a wszystko inne zrobi za Ciebie profesjonalna ekipa. Nie trzeba jeździć po sklepach, pilnować robotników, ani zatrudniać architekta wnętrz. Nie trzeba się martwić o to, że konieczna może się okazać pomoc wykwalifikowanego fachowca, bo my go znajdziemy.

W cenie 2 miejsca postojowe w podziemnym garażu oraz komórka lokatorska.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA! Alicja Nikiszina tel. 883 664 876

„Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.C.”

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione