Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie na sprzedaż cztero pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 115.00m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow

Unikatowe mieszkanie typu willa: dwupoziomowe, 115 m ² + 16m ² antresola usytuowane jest na Żoliborzu. Mieszkanie zajmuje pierwsze i drugie piętro budynku. Duże przeszklone powierzchnie, doskonałe oświetlenie. Do mieszkania są dwa oddzielne wejścia, dwie kuchnie i łazienki. Obecnie funcjonuje ono jako dwa oddzielne mieszkania z możliwością szybkiego połączenia w jedno.  Większe mieszkanie: przeszklony salon 38m² o wysokości 5,6m z antresolą z litego drewna. Na atresoli nowa kuchnia z AGD i aneks jadalny. Na piętrze duża sypialnia 30m ² z możliwością podziału na dwie mniejsze, nowa, funkcjonalna łazienka o wysokim standardzie, pomieszczenie gospodarcze. Mniejsze mieszkanie: pokój dzienny 15m², sypiania 8,6m², widna kuchnia 5,3m² i nowa łazienka, przedpokój. 

Mieszkanie ma możliwości przekształcenia w biuro, kancelarię, gabinety lekarskie czy pracownię artystyczną

Kameralny 2 piętrowy budynek z cegły –  tylko 5 mieszkań. Blok jest  po całkowitej termomodernizacji. Nowe okna, ocieplone ściany i dach. Założonon nowe instalacje wodne, kanalizacyjne i centralnego ogrzewania (miejskie).

Doskonała lokalizacja na Żoliborzu – sklepy, usługi 150 m, apteka 50 m, tramwaje i autobusy 150 m. Metro 15 min piechotą. Do ścisłego centrum 4 km – 20 min komunikacją miejską. Trzy przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum w bliskim sąsiedztwie. 

 

 

KONTAKT: 600 – 995 – 469 grandh@op.pl www.grandh.pl

domofon, antresola

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione