Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe wieżowiec w miejscowości Kraków o powierzchni 72.00m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

Kraków Kurdwanów Wysłouchów.

Duże, przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie z dwoma balkonami i pięknym widokiem. Po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2006 r- wymienione zostały wszystkie instalacje elektryczne, wodne, gazowe, kaloryfery, okna, drzwi, podłogi.

Mieszkanie składa się z 3 pokoi (20 m2, 12,5 m2 ,12,5 m2), przedpokoju (13 m2), jasnej kuchni (9 m2), łazienki z wanną (3,5 m2) oraz oddzielnej toalety. Okna wychodzą na wsch, płd i zach. Kuchnia otwarta na przedpokój, w pełni umeblowana i wyposażona w AGD do zabudowy. W mniejszych pokojach i przedpokoju pojemne szafy na wymiar. Duży przedpokój z oknem, gdzie można urządzić kącik komputerowy lub miejsce do pracy. Dodatkowo można powiększyć powierzchnię mieszkania o 8m oddzielając korytarz od reszty klatki schodowej.

Budynek ocieplony, nowy domofon, natomiast klatka schodowa i windy wymagają remontu. Nie ma problemów z parkowaniem samochodu pod blokiem, bo miejsca jest dużo. Na osiedlu Carrefour, Biedronka, kościół, nowy basen, korty tenisowe, fitness, szkoły.

Kontakt: Karolina, 503-031-022, karolina@sadurscy.pl www.bracias.pl

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione