Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 115.00m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa MokotowStandard
apartament całkowicie wykończony materiałami najwyższej jakości. Apartament w kameralnym apartamentowcu na starym mokotowie

lokalizacja:
apartament zlokalizowany jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na rynku – na starym mokotowie. Kw dzięki czemu oferowany państwu apartament ma zupełnie prywatny, wydzielony ogród a także loża. Układ pomieszczeń:
kondygnacja pierwszy to przestronny salon, który wraz z jadalnią tworzą przestrzeń prawie 40 m, pomieszczenie sypialniane prawie 15 m, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 1025 m. Ukryta między drzewami a także willami rezydencja daje poczucie kameralności, spokoju i komfortu życia z dala od uciążliwości innych śródmiejskich lokalizacji. Budynek:
apartamentowiec z 2010 roku to bardzo kameralna inwestycja – zaledwie 4 apartamenty w całym budynku. Poziom niższy to pomieszczenie sypialniane z łazienką oraz garderobą z wyjściem na taras. Rozwiązania zastosowane przy modernizacji a także rozbudowie budynku pozwoliły na połączenie uroków mieszkania w starej kamienicy położonej na atrakcyjnej, porośniętej starodrzewem działce z wygodami nowoczesnego apartamentowca. Elewacja wykonana z kamienia, bardzo elegancka klatka chodowa. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz posiada charakter informacyjny. Budynek posiada całodobową ochronę, garaże. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających jak i wizji lokalnej. Jednocześnie oddalona o zaledwie 5 kilometrów od pałacu kultury a także mieszcząca się w bliskim sąsiedztwie metra a także innych środków transportu jak również głównych arterii warszawy, zapewnia swoim mieszkańcom komfort komunikacyjny. Informacje dodatkowe
2 miejsca parkingowe

serdecznie zapraszam na prezentacje!
na państwa prośbę możemy dosłać rzuty oraz plany. Budynek wykończony w nowoczesnej technologii przy użyciu materiałów najwyższej jakości, powstał w wyniku rewitalizacji przedwojennej kamienicy z ciekawą historią.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione