Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe blok w miejscowości Ożarów Mazowiecki o powierzchni 83.90m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Ozarow_Mazowiecki GrzybnoBardzo zadbane, jasne, przestrzenne mieszkanie o sporych możliwościach adaptacji zgodnie z własną fantazją. Pomieszczenia są wysokie, co sprawia że czujemy się tu swobodnie, jakby było więcej powietrza 🙂 Okna są od strony zachodniej. Mieszkanie oglądaliśmy po południu kiedy mocno świeciło słońce i nie było gorąco. Ogólnie bardzo miłe wrażenie. Super atrakcyjna cena!!! Wiemy, że nie przepadacie Państwo za wieżowcami, ale naprawdę warto zobaczyć to mieszkanie, żeby przekonać się, jak bardzo różni się od innych. Tu każdy członek rodziny znajdzie przestrzeń do odpoczynku. Większość wyposażenia zostaje więc można zamieszkać od razu bez nakładów.
Bardzo dobra lokalizacja – wszędzie jest blisko. Sklepy, przychodnia, apteka, przystanek autobusowy. Na osiedlu plac zabaw, boisko. W cenie garaż na dwa małe samochody.
Polecamy!

Więcej informacji o ofercie na www.advn.pl *** KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI *** *** OFERUJEMY TYLKO NIERUCHOMOŚCI SPRAWDZONE OSOBIŚCIE*** *** ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ WŁĄCZNIE Z POZYSKANIEM FINANSOWANIA *** Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione