Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 96.00m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie, sprzedaż, Żoliborz, Kępa Potocka. Mieszkanie o powierzchni 96 m2 w apartamentowcu oddanym do użytku w 2007 roku, w rejonie Ogrodów Wiślanych, przy ulicy Gwiaździstej. Mieszkanie trzypokojowe. Dwie sypialnie o powierzchniach 20 i 16 m2. Z dużej sypialni wejście bezpośrednio do łazienki oraz garderoby. Duża łazienka posiada oddzieloną od WC część z prysznicem i kącik na pralkę oraz suszarkę. Wejście do drugiego WC bezpośrednio z hallu. Kuchnia w granicie, w pełni wyposażona – w aneksie – 12 m2, połączona z przestronnym salonem o powierzchni 30 m2. W kuchni znajduje się dodatkowy zlew, oddzielna zamrażalka, piekarnik Siemens, płyta indukcyjna SMEG. Wyjście na balkon (ok. 4 m2) z salonu. W łazienkach na ścianach marmur (biały i czarny), w kuchni granitowe blaty. Podłogi oraz drzwi wewnętrzne z egzotycznego drewna.
Lokal o wysokim standardzie wykończenia, w cichej i spokojnej okolicy, w dobrym punkcie komunikacyjnym, 20 min. autem do Centrum.
Ogrodzony i chroniony teren wokół budynku. Garaż podziemny.
W pobliżu tereny zielone, między innymi park Kępa Potocka i Las Bielański. Dodatkowo sklepy, punkty usługowe, basen. Polecam.

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione