Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 50.00m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Praga-PoludnieMieszkanie nadaje się świetnie na inwestycję, bo obecnie korzystają już z niego najemcy. Sporo miejsc parkingowych naziemnych w obrębie nieruchomości. W przypadku potrzeby skorzystania ze środków kredytowych, skutecznie pomagamy w ich pozyskaniu. Mieszkanie 2 pokojowe na saskiej kępie. Zaletą jest funkcjonalny układ pomieszczeń oraz widok z okien na skwer między budynkami jak i na inne części osiedla. Cena podlega negocjacjom! – serdecznie zapraszam do składania propozycji cenowych. Mieszkanie składa się z:
– 2 pokoi – 20 a także 14 m2;
– oddzielnej, widnej kuchni – 8 m2;
– łazienki z wc – 5 m2;
– hallu – 3 m2
(powyższe wielkości podane orientacyjnie). Zapraszam na oględziny mieszkania. Okolica porządna oraz bardzo zielona ze starym drzewostanem oraz sporymi przestrzeniami między budynkami – charakterystycznymi dla epoki „przeddeweloperskiej”!

osiedle ładne – nieco ponad całe ocieplone oraz zmodernizowane. Mieszkanie nie jest najnowsze, ale jest porządne, porządne, więc wymaga tylko odświeżenia – zmiany mebli. Właściciel mieszkania może korzystać z 2 komórek lokatorskich po prawie 6 m2 każda. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu k.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione