Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 87.17m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowSekret Starego Żoliborza
…… willowe uliczki, klimatyczne miejsca z historią, romantyczne parki i skwerki, azyl artystów, Cukiernia Bliklego i ….
Modernistyczny budynek z 1932 roku z ozdobnymi ekspresjonistycznymi detalami elewacji. Mieszkanie dwustronne, na trzecim piętrze, z widokiem na urokliwe, niskie kamieniczki Żoliborza. Trzy pokoje: 23/16/14 m2. Przy mniejszych pokojach dwie loggie. Kuchnia z jadalnią – 18 m2. Łazienka z oknem – 4,77 m2, oddzielne wc. Obszerny hall . Wysokość ścian 2,90 m. Zachowana oryginalna przedwojenna stolarka drzwiowa. Do wszystkich pomieszczeń wejście z przedpokoju, a mniejsze pokoje dodatkowo połączone drzwiami. Ogromne okna, parkiet na podłogach, solidne mury. Układ ścian pozwala na dowolną aranżację całej powierzchni mieszkania. Wszystkie media miejskie.
Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, po remontach instalacji. W planach odnowienie elewacji i remont klatek. Czynsz – 650 zł/4 osoby, w tym fundusz remontowy – 1 zł/m2. Podatek za użytkowanie wieczyste opłacony do 2040 roku.
Budynek ogrodzony wraz z przyległym skwerkiem – wyłącznie do dyspozycji mieszkańców. Możliwość wykupienia garażu wolnostojącego.
Dobra lokata kapitału. Niepowtarzalny klimat.
„…..Na Żoliborzu są ulice takie śliczne …. ” /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Żoliborz

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione