Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do zakupu jedno pokojowe w miejscowości Ząbki o powierzchni 33.00m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Zabki OgorzelecOKAZJA ! REWELACYJNE POŁĄCZENIE Z CENTRUM WARSZAWY !
Bardzo ładne mieszkanie jednopokojowe ok. 200 m od stacji kolejowej w Ząbkach. Tylko 7 minut jazdy kolejką podmiejską do Dworca Wileńskiego (w godzinach szczytu co 10 minut), skąd świetne połączenia z całym miastem, a w niedalekiej przyszłości II linia metra. Daje to możliwość uniknięcia dojazdów do centrum Warszawy samochodem. Samochodem 10 km do Placu Bankowego.

Jednocześnie tylko 700 m do kompleksu leśnego, w którym można spotkać nawet łosie i 500 m do rozpoczętej właśnie realizacji kompleksu sportowego, składającego się z boisk piłkarskich (Dolcan) oraz krytych basenów i boisk do squash’a. Daje to właścicielowi mieszkania nieograniczone możliwości rekreacyjno-sportowe.

Mieszkanie wykończone, ale wiele elementów do samodzielnej aranżacji. Duży pokój 17 mkw z wyjściem na balkon. Kuchnia 8 mkw z wejściem z korytarza. Łazienka z oknem z wc i wanną. W przedpokoju duża szafa wnękowa. Mieszkanie ciepłe, przytulne i bardzo zadbane. Na podłodze w pokoju panele, w pozostałych pomieszczeniach terakota. Okno w kuchni wychodzi na wschód, dużego pokoju na zachód, co powoduje, że mieszkanie latem nie jest nagrzane. Do mieszkania przynależy piwnica 1,8 mkw. Klatka schodowa bardzo zadbana. Miniosiedle jest zamknięte i również bardzo zadbane. Przemili sąsiedzi.

W najbliższym sąsiedztwie cała miejska infrastruktura: sklepy, punkty gastronomiczne, dwie apteki dwie przychodnie, cztery szkoły, liczne przedszkola, Urząd Miasta. Tylko 3 kilometry do Centrum Handlowego (M-1, Praktiker, Makro, Ikea, Domoteka, Leroi Merlin i.in.) Niski czynsz.
POLECAM!. NAPRAWDĘ WARTE SWOJEJ CENY !!! /MAZOWIECKIE/wołomiński/Ząbki/Ząbki

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione