Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 56.00m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowGŁÓWNE ATUTY
Ciekawe, dwupokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych. Usytuowane w kameralnym, trzypiętrowym budynku, w centralnej części strzeżonego osiedla. Na terenie osiedla plac zabaw dla dzieci oraz sklep spożywczy.
Dla miłośników aktywnego wypoczynku liczne tereny rekreacyjno-spacerowe. Komunikację z pozostałymi dzielnicami Warszawy zapewniają połączenia autobusowe oraz SKM.
Pięć mieszkań na jednym piętrze, klatka schodowa jasna, czysta i przestronna z dużymi oknami. Na poziomie parteru zamykana wózkownia.
OPIS MIESZKANIA
Na podaną powierzchnię składa się część mieszkalna 51m2 oraz 5m2 komórka lokatorska usytuowana obok mieszkania. Lokal bardzo cichy i słoneczny – doskonale doświetlony od strony południowo-wschodniej i południowo-zachodniej. Niczym nie przysłonięty widok z okien na zieleń zagajnika.
Do wszystkich pomieszczeń wchodzimy z funkcjonalnie zabudowanego przedpokoju (8m2). Po lewej stronie mamy w pełni urządzoną kuchnię (6m2) z doskonałej jakości sprzętem AGD (Liebher, Electrolux, AEG). Po prawej wejście do łazienki (4,2m2) wyposażonej w hiszpańską ceramikę i meble, na wyposażeniu pozostaje także pralka Electrolux. Podłoga podgrzewana niezależnym ogrzewaniem podłogowym. Z przedpokoju na wprost wejście do obu pokoi – sypialni (12,1m2), w której znalazła miejsce szafa garderobiana oraz pokoju dziennego (22m2) z wyjściem na balkon (4m2). Pokój dzienny w pełni umeblowany, na wyposażeniu pozostaje także instalacja kina domowego z dużym, panoramicznym ekranem na ścianie, podwieszonym do sufitu projektorem oraz głośnikami.
WAŻNA INFORMACJA
Komórka lokatorska 5m2 na tym samym piętrze co mieszkanie (z oświetleniem i regałami). Dodatkowo piwnica 1,5m2 (z regałami i oświetleniem, wyłożona terakotą, zabezpieczona drzwiami Gerda).
Samochód można parkować przy osiedlu. Istnieje także możliwość dokupienia miejsca parkingowego w hali znajdującej się w przyziemiu sąsiedniego budynku (tuż przy wejściu do windy) za dodatkowa opłatą 35 000 PLN. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Rembertów/Rembertów

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione