Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe blok w miejscowości Kraków o powierzchni 58.00m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

!!! Dwupokojowe !!!

!!! Balkon !!!

     

Zapraszamy do obejrzenia dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Ks. Turka w kameralnym osiedlu Zadworze, wybudowanym w 1997 roku. Budynek ocieplony i otynkowany. Osiedle strzeżone, pełne zielni i miejsc spacerowych z placem zabaw i ogrodzonym boiskiem.

     

Mieszkanie składa się z przestronnego przedpokoju z szafą garderobianą (11,57m kw.), pokoju dziennego z wyjściem na balkon (18,59m kw.), niezależnego pokoju (11,37 m kw.), jasnej kuchni z jadalnią (11,61m kw.) i dużej łazienki(4,49m kw.). W pokojach położono panele , w kuchni i łazience terakota. Ściany malowane, w kuchni i łazience płytki. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Ogrzewanie w mieszkaniu zapewnia piec II-funkcyjny, jest to istotna zaleta, ponieważ mamy całkowitą kontrolę nad kosztami ogrzewania. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow. 3,21. Okna PCV o ekspozycji wschód-zachód. Czynsz za mieszkanie wynosi 200zł.

     

Lokalizacja mieszkania zapewnia pełną infrastrukturę handlowo-usługową oraz komunikacyjną. W okolicy sklepy, przychodnia, szkoły, przedszkola, bank, poczta, ośrodek sportowy Płaszowianka. Bardzo dobry dojazd do placu targowego Rybitwy, zalewu Bagry, Centrum Handlowego Tandeta, M1, Plaza Kraków. Jest to znakomita oferta pod wynajem, np. dla studentów. Bezpośredni dojazd do Krakowskiej Akademii, Uniwersytetu Ekonomicznego, Kampus UJ. Znakomity dojazd do centrum zapewniają liczne linie autobusowe, i tramwajowe.


!!! Tylko wejść i mieszkać !!! Zapraszamy do oglądania !!!

Kontakt w sprawie oferty: 609 600 265

Typ budynku: blok mieszkalny
Informacje dodatkowe: ;autobus;;tramwaj;

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione