Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 42.00m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow

Piękne mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane jest na Saskiej Kępie.  W cenie mieszkania jest całe wyposażenie wliczone w cenę. Mieszkanie jest kameralne, skłąda się z: 

*dużego salonu – 28m2 – salon jest dobrze deoświetlony dzięki dwum dużym oknom. Istnieje możliwość podziału salonu na dwa pokoje.

*kuchni w aneksie – 5m2

*obszerna łazienka – 5m2

W wyposażeniu mieszkania znajduje się w kuchni: komplet nowych mebli kuchennych, lodówka, kuchnia elektryczna i zmywarka. W salonie znajduje się elegancka, olbrzymia szafa, łoże oraz telewizor plazmowy 42" na ścianie. W przedpokoju jest zabudowana szafa wnękowa, a w łazience znajduje się WC, bidet, duża umywalka, kabina prysznicowa, pralka i zabudowana szafa. W funkcjonalnych szafach mieszczą się z powodzeniem np.4 olbrzymie walizy, drabina, odkurzacz, deska do prasowania, suszarka, etc.

Istnieje możliwość kupna doskonale usytuowanego miejsca garażowego w budynku, na poziomie -2 za dodatkową opłatą 29000,- zł . 

Apartament znajduje się na wysokim pierwszym piętrze  z widokiem na zieleń drzew. Na przeciw wejścia do mieszkania znajduje się duże patio z bujną oryginalną roślinnością. .Budynek jest chroniony i monitorowany całodobowo z recepcją na na klatce schodowej czynną przez 24 godziny. Na parterze znajdują się sklepy Carrefoure i Rossman. Apartamentowiec jest położóny w bardzo dobrej lokalizacji – to idealne miejsce na spacery i wypady rowerowe. W pobliżu jest Park Skaryszewski i Stadion Narodowy oraz planowana stacja metra w 2013r. Bardzo dobra komunikacja w różnych kierunkach, np. do Nowego Światu jedzie się 6 min. autobusem. W okolicy znajduje się: przychodnia, apteki,poczta, szkoły, przedszkola, kościół, fitness, siłownia, markety Simply i Alma.

 

KONTAKT: 600 – 995 – 469 grandh@op.pl www.grandh.pl

domofon

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione