Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do wynajęcia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 115.00m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na wynajem Warszawa MokotowBudynek posiada całodobową ochronę, garaże. Rozwiązania zastosowane przy modernizacji a także rozbudowie budynku pozwoliły na połączenie uroków mieszkania w starej kamienicy położonej na estetycznej, porośniętej starodrzewem działce z wygodami nowoczesnego apartamentowca. Ukryta między drzewami oraz willami rezydencja daje poczucie kameralności, spokoju i komfortu życia z dala od uciążliwości innych śródmiejskich lokalizacji. Apartament w kameralnym apartamentowcu na starym mokotowie

lokalizacja:
apartament umieszczony jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na rynku – na starym mokotowie. Kw dzięki czemu oferowany państwu apartament posiada zupełnie prywatny, wydzielony ogród oraz taras. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz zawiera charakter informacyjny. Układ pomieszczeń:
kondygnacja pierwszy to przestronny salon, który wraz z jadalnią tworzą przestrzeń prawie 40 m, pokój sypialniany prawie 15 m, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem. Budynek wykończony w nowoczesnej technologii przy użyciu materiałów najwyższej jakości, powstał w wyniku rewitalizacji przedwojennej kamienicy z ciekawą historią. Budynek posadowiony jest na działce o pow 1025 m. Elewacja wykonana z kamienia, bardzo elegancka klatka chodowa. Poziom niższy to pomieszczenie sypialniane z łazienką oraz garderobą z wyjściem na balkon. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających a także wizji lokalnej. Budynek:
apartamentowiec z 2010 roku to bardzo kameralna inwestycja – zaledwie 4 apartamenty w całym budynku. Standard
apartament całkowicie wykończony materiałami najwyższej jakości. Informacje dodatkowe
2 miejsca parkingowe

serdecznie zapraszam na prezentacje!
na państwa prośbę możemy dosłać rzuty oraz plany.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione