Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do wynajęcia cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 130.37m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na wynajem Warszawa Mokotow-hall a także korytarz 29,52 m2 zabudowany pojemnymi szafami wnękowymi. Miejsce parkingowe na poziomie parteru i komórka lokatorska 3,35 m2 wliczone w czynsz. Pragnę zaoferować państwu niepowtarzalny apartament na osiedlu eko-park na górnym mokotowie. -dwie sypialnie od strony północno-wschodniej po 11,9 m2. Mieszkanie jest bardzo ustawne o dobrym rozkładzie:
-salon (28,32 m2) od strony południowo-wschodniej z widokiem na panoramę starego mokotowa. Na podłodze parkiet z drewna egzotycznego, wysokiej klasy sprzęt agd, meble kuchenne, szafy wnękowe, drzwi wewnętrzne a także inne wyposażenie lokalu. Jest to jeden z nielicznych lokali, który zawiera niezakłócony widok na panoramę warszawy. Na podłodze wysokość aż 2,85 m dokąd niższe kondygnacje mają tylko 2,7 m. -pokój sypialniany główna (18,72 m2) z loggią 8,9 m2 od strony północno-zachodniej z widokiem na panoramę osiedla eko-park. Taras ogromny, ustawny, z miejscem na pokaźny stół a także fotele (20,22 m2)
-kuchnia osobna 16,79 m2 kompletnie urządzona. -łazienka (12 m2) z oknem (widok na pałac kultury). Apartament jest wykończony w bardzo dobrym standardzie, m.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione