Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 56.90m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa WolaŁazienka:
powierzchnia łazienki 3m2. Komunikacja miejska w każdym kierunku warszawy jest oczywiście bardzo dobra. Infrastruktura handlowo-usługowa umiejscowiona jest na parterach okolicznych budynków (sklepy marcpol, żabka, wszystkie usługi) pod bokiem jest poczta, są: apteki, kina, teatry, muzea, kościoły, szkoły, przedszkola, restauracje, puby, rozrywka, centra handlowe, biura. Jana pawła ii pomiędzy ulicami chmielną oraz złotą. Informacje dodatkowe na temat pokoju nr3:
malutki pokój może być do pracy lub dla dziecka. Okna są skierowane na wsch oraz płd. Okna wychodzą na podwórze na płd. Informacje o budynku:
budynek, w którym mieści się mieszkanie umieszczony w okolicy o małym natężeniu ruchu ulicznego. Okna wychodzą na podwórze na płd. W budynku jest:
– winda
– domofon
– piwnica
w okolicy znajdują się:
– linie autobusowe
– linie tramwajowe
– stacja metra
– centrum handlowe
– park
informacje dodatkowe na temat budynku:
budynek jest umiejscowiony w odległości niespełna 200m od al. W pokoju są spore okna a także kratka balkonowa, przez co pokój jest bardzo dobrze doświetlony. Przedpokój:
powierzchnia przedpokoju 4. W budynku są 2 nowe windy, zostały przeprowadzone praktycznie wszystkie najważniejsze remonty. Pokój nr 3:
powierzchnia pokoju 6. Pokój nr 1:
powierzchnia pokoju 22. Informacje dodatkowe na temat pokoju nr2:
ustawny pokój, w którym jest stara szafa wnękowa. Mieszkając w tym miejscu mamy jednocześnie ciszę oraz spokój jak i wszystko to, co może nam dać życie w samym centrum warszawy. Glazura a także płytki ceramiczne w łazience jest z lat dziewięćdziesiątych. Czynsz razem z funduszem remontowym wynosi 580 pln. Instalacja kanalizacyjna wymieniona. Zaletą jest drewniana podłoga-parkiet dębowy, który ewentualnie można pocyklinować. Kuchnia jest wyposażona w:
– meble
– kuchenkę gazową
– lodówkę
wyposażenie kuchni zostaje w cenie mieszkania. Parking/garaż:

informacje dodatkowe na temat garażu/parkingu:
w pobliżu budynku jest parking dla mieszkanćów zamykany na szlaban. Okna wychodzą na podwórze na wsch. Instalacje:
instalacja elektryczna stara. Wszystko zależy od potrzeb przyszłego właścicela. Pokój można połączyć z kuchnią. Informacje dodatkowe na temat instalacji:
wszystkie instalacje są wymienione poza instalacją elektryczną w mieszkaniu. Kuchnię można połączyć z pokojem dużym p1, lub urządzić aneks kuchenny w p1 a także uzyskać w ten sposób 4 pomieszczenia mieszkalne. Pokój nr 2:
powierzchnia pokoju 12m2. W 3 minuty można dojść do dworca centralnego, złotych tarasów. Informacje dodatkowe na temat pokoju nr1:
w pokoju są 2 okna, znaczne okno z balkonem wychodzi na południe, niskie, które jest zasłonięte płytą kartonowo gipsową wychodzi na wschód. Informacje dodatkowe na temat kuchni, łazienki a także przedpokoju:
pralka jest zamontowana w kuchni ale jest też miejsce na pralkę w łazience. Okna w kuchni wychodzą na wsch. Budynek jest ocieplony a także posiada nową elewację. Mieszkanie umieszczone jest na szóstym piętrze w 10 piętrowym bloku typu rama h, wybudowanym w roku 1968. Informacje dodatkowe na temat lokalu:
można zamieszkać ale można też mieszkanie całkowicie przebudować. Na piętrze umiejscowione 12 mieszkań. Informacje o lokalu:
własność: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą. Mieszkanie jest 3- pokojowe, raczej ciche, narożne.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione