Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 93.00m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie, sprzedaż, Bemowo, Jelonki.
Przestronne dwupoziomowe mieszkanie na Bemowie o powierzchni 93 m2. Składa się z trzech pokoi: salonu o pow. 27 m2 oraz dwóch sypialni 27,8 i 10.1 m2, otwartej na jadalnię kuchni 15.8 m2 oraz dwóch łazienek o łącznej powierzchni 9.9 m2.
Mieszkanie zostało wykończone przez architekta, co podkreśliło jego funkcjonalność i otwartą przestrzeń. Na dole centralnym punktem mieszkania jest obszerny salon, z którego wydzielono pracownię, a we wnęce urządzono garderobę.
Z połączonej jadalni i kuchni są dwa wyjścia na taras i loggię. Kuchnia została nowocześnie wykończona. Znajduje się tam zabudowany sprzęt AGD, a na połączonej ze stołem wyspie zamontowana został płyta elektryczna. Ściana wzdłuż zabudowy jest wyłożona mozaiką. Na podłodze znajduje się samopoziomujący komponent na bazie żywicy. W łazience na dole połączonej z WC zamontowany został prysznic, podłoga wyłożona jest ciemnym gresem.
Na piętro, które jest częścią sypialną, prowadzą szerokie drewniane schody. Mała sypialnia została efektownie wykończona w ciemnych kolorach. Duża sypialnia to również pokój dziecięcy, z którego jest wejście do garderoby i łazienki. W pokojach na piętrze na podłodze znajduje się dębowa deska. Podwójne pionowe okna dachowe nadają niepowtarzalny efekt. Zarówno garderoba jak i łazienka mają po 330 cm wysokości. W łazience jest duża wanna oraz miejsce na pralkę.
Osiedle znajduje się pośród zabudowy jednorodzinnej i składa się z dwóch niskich 4-kondygnacyjnych budynków. Zagospodarowana i zadbana zieleń na terenie osiadła dopełnia jego kameralny charakter. Dodatkowym atutem mieszkania są dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym
Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione