Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 57.40m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie z klasą – zaprojektowane przez architekta, wykończone z dbałością o każdy szczegół. Układ spodoba się miłośnikom nietypowych wnętrz: jedna ściana salonu jest całkowicie przeszklona. Okna wychodzą na piękny zadaszony taras z widokiem między budynkami aż po las. Taras jest w pełni zadaszony w 2/3 głębokości. 1/3 to ażur z pionowo ustawionych desek, chroniący od słońca (taras ma wystawę południową). Elegancko wykończona kuchnia z jadalnią jest wydzielona z przestrzeni dziennej niską ścianką. Kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona w komplet urządzeń firmy BOSCH (od mikrofali i zmywarki po wyciąg nad kuchenką)- wszystko zostaje w cenie mieszkania.
Łazienka wykończona została gresem wysokiej klasy. Zostają tu również wszystkie elementy wyposażenia, łącznie z pralką i szafkami, ukrytymi za ścianą luster.
Sypialnia jest stosunkowo niewielka, ale z całej jej powierzchni wydzielono obszerną garderobę, ukrytą za przesuwanym lustrem. Kolejna duża szafa mieści się przy drzwiach sypialni.
Przy wejściu do mieszkania – kolejna szafa ubraniowa, również z lustrzanymi drzwiami na całą wysokość mieszkania.

W cenie mieszkania również miejsce w garażu podziemnym.
Osiedle AGROMAN LEWANDÓW – zamknięte, strzeżone, z szybkim dojazdem od Trasy Toruńskiej – choć na tyle daleko, że już jej nie widać spoza drzew. Na terenie osiedla przedszkole. 3 minuty do Centrum Handlowego Targówek. Osiedle ma już 4 lata, zostało pięknie zagospodarowane, a mnóstwo zieleni na tarasach mieszkań powoduje, że z przyjemnością odpoczywa się tu po powrocie z pracy.
Zapraszam na wizytę! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Białołęka

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione