Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 56.60m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowZapraszam Państwa, do nabycia pięknego dwupokojowego mieszkania w inwestycji SKANSKA, wybudowanej w 2002 roku.
Osiedle to jest unikalne zespołem domków z 4 apartamentami w budynku, zlokalizowane przy ul. Południowej w dzielnicy Wawer. Osiedle to charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, zarówno klatek jak i elewacji zewnętrznej czy całej zielonej aranżacji wewnętrznej. Obiekt monitorowany i wyposażony w portiernię i ochronę. Usytuowanie osiedla w bardzo cichej i spokojnej okolicy stanowi jego duży atut. Szybki i dogodny dojazd do każdego miejsca w Warszawie poprzez dobre skomunikowanie Wałem Miedzeszyńskim i Traktem Lubelskim. Unikalnym wyróżnikiem tego osiedla jest fakt połączenia kameralnej i luksusowej niskiej zabudowy z licznymi terenami zielonymi wokół. Mieszkanie w tym osiedlu daje poczucie intymności, prywatności oraz atmosfery zielonej oazy.

Oferowane mieszkanie znajduje się na parterze z ekspozycją okien na 3 (trzy) strony świata – wschód, południe i północ.0Główna ekspozycja jest skierowana na wschód, okna południowe znajdują się dodatkowo w salonie, natomiast północne okno jest w łazience oraz w sypialni jako drugie. Dzięki takiej ekspozycji mieszkanie jest bardzo widne.
Atutem jest też przestronność, zwłaszcza z uwagi na bardzo wygodny i funkcjonalny układ pomieszczeń jak i z uwagi na wysokość ponad 280cm!!! Dodatkową zaletą tego mieszkania jest fakt, iż na całym osiedlu jest zachowany willowy charakter zabudowy, a zatem osiedle w żaden sposób nie traci typowego luksusowego ducha.
Dodatkowym unikalnym plusem mieszkania jest duży taras oraz indywidualny ogródek z bardzo ładną zielenią.
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe przed budynkiem.

Mieszkanie ma dokładnie 56,6m2 oraz taras 7,3m2. Mieszkanie jest dwupokojowe z dużą komfortową łazienką i przestronnym holem. Naprawdę ogromnym atutem jest wysoki standard jego wykończenia.

Łazienka wyposażona w wannę narożną, nowe meble z nowoczesną ceramiką i armaturą, ładną terakotę oraz mozaikę na ścianach z elementami z platynowanych kostek mozaiki.
Kuchnia w zabudowie pozostaje z pełnym wyposażeniem, sprzęt firmy BOSCH, zmywarka, płyta elektryczna, lodówka, okap. Meble z lakierowanymi frontami, bardzo ładny blat, zlewozmywak ze stali nierdzewnej.
Salon z kominkiem, zabudową dedykowaną na sprzęt RTV, dużymi oknami. Podłoga drewniana z drewna egzotycznego wykonana z deski „barlineckiej”.
Sypialnia z szafą wnękową z drzwiami przesuwnymi oraz zabudowa w środku.

Cena ofertowa 515000zł obejmuje również miejsce parkingowe jak i ogródek.

Zapraszamy do obejrzenia. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wawer

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione