Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 37.14m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow Blok położony blisko centrum Warszawy w spokojnej okolicy. Bardzo blisko trzy parki oraz lasek na kole. W pobliżu hipermarket Wola Park, apteka, trzy przedszkola, szkoły, wiele sklepów, bazar. Doskonałe połączenie do centrum i na Bemowo autobusem oraz tramwajem. Na osiedlu dwa parkingi społeczne, w okolicy parking prywatny.
Blok ocieplony i pomalowany z zewnątrz w całości. Bardzo czysty. W 2009 r. wymieniono windy, w 2008 r. wszystkie okna wymieniono na plastikowe, w 2007 r. blok został odnowiony w środku. Podjazd dla wózków. Wymieniona na plastikową cała instalacja wodna we wszystkich pionach.
Mieszkanie środkowe, po kapitalnym remoncie. Kuchnia w zabudowie. Gładź. Dębowy parkiet w pokojach i przedpokoju. Terakota i glazura w kuchni oraz łazience. Wymieniona instalacja wodna w kuchni oraz łazience. Nowa osobna elektryka dla kuchni, osobna dla łazienki. Okna nowe plastikowe (antywłamaniowe). Drzwi wejściowe antywłamaniowe, nowe drzwi wewnętrzne (Porta). Dwie szafy, wnękowa i w zabudowie. Zabudowana loggia. Piwnica.

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione