Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 63.80m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie, sprzedaż, Mokotów, Sadyba. KOMFORTOWY DWUPOKOJOWY APARTAMENT WYKOŃCZONY W WYSOKIM STANDARDZIE WEDŁUG PROJEKTU I POD OKIEM ARCHITEKTA WNĘTRZ na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły z 2005 roku.
Salon 26 m2 (pn. zach., parkiet z drzewa egzotycznego) – wyjście na balkon ok. 5 m2 – połączony z częścią hallu (terakota).Przy wejściu do mieszkania garderoba 2,6 m2. Do salonu przylega otwarta nań kuchnia 7,1 m2 (pn. zach., terakota) z nowoczesnym sprzętem AGD i zabudową w cenie (podwieszany sufit z oświetleniem punktowym). W dalszym ciągu hallu prowadzącym do sypialni 14,5 m2 (pn. zach., parkiet z drzewa egzotycznego) – duża, całościenna szafa wnękowa (pozostaje w cenie). Łazienka razem z WC 4,9 m2 (wanna, bardzo ładna glazura i terakota) z szafą wnękową, w której umieszczono pralkę. W całym mieszkaniu na ścianach gładź gipsowa.
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska – W CENIE MIESZKANIA !!!
IDEALNA LOKALIZACJA DLA OSÓB CENIĄCYCH PRZEDE WSZYSTKIM SPOKÓJ, INTYMNOŚĆ I CISZĘ A JEDNOCZEŚNIE NIEZŁĄ KOMUNIKACJĘ Z CENTRUM – do przystanku autobusowego (do Centrum ok. 25 min w godzinach szczytu) – 5 – 7 min pieszo. W pobliżu sklepy osiedlowe, 3 przedszkola, 2 szkoły, TUŻ OBOK KORTY TENISOWE I ZIELONE TERENY REKREACYJNE WOKÓŁ JEZIORKA CZERNIAKOWSKIEGO !!!
DO SADYBA BEST MALL I OKOLICZNYCH SKLEPÓW I BANKÓW – 10 MIN PIESZO !!! DO PAŁACU W WILANOWIE – 20 MIN PIESZO, DO PARKU W POWSINIE – 25 MIN ROWEREM !!!

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione