Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do sprzedania cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 88.42m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa MokotowPiękny widok na zieloną otwartą przestrzeń. Na podłodze parkiet dębowy, łazienka oraz toaleta po generalnym remoncie – szykowna płytki ceramiczne oraz kafle o stonowanych barwach jak i pokaźna, nowoczesna kabina prysznicowa. Wygodne, dwustronne mieszkanie na kameralnym osiedlu z pięknym widokiem na zieleń!

rozkład pomieszczeń:
mieszkanie składa się z czterech rozkładowych pokoi (trzy z nich mają oddzielne balkoniki, na czwaty – największy – wyjście z pogranicza salonu oraz jadalni), kuchni, przedpokoju a także oddzielnej łazienki oraz toalety. Salon podzielony jest na część wypoczynkową a także jadalnię. Serdecznie polecam a także zapraszam na prezentację. W przedpokoju znajdują się pojemne szafy garderobiane, kuchnia w pełni wyposażona. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz zawiera charakter informacyjny. Jedynie trzy mieszkania na piętrze. Do dyspozycji przyszłego właściciela miejsce parkingowe przed budynkiem. Idealne mieszkanie dla osób w każdym wieku. Lokalizacja:
dogodna lokalizacja na kameralnym osiedlu wśród niskiej zabudowy z dogodnym dojazdem do centrum. Budynek kameralny, tuz po zmianie elewacji, porządny a także porządny z bardzo życzliwym, spokojnym sąsiedztwem. Dodatkowe informacje:
mieszkanie w pełni umeblowane (właściciel na życzenie kupującego może pozostawić meble), do wprowadzenia po odświeżeniu.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione