Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do sprzedania cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 82.00m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa BemowoW przyszłości u zbiegu powstańców śląskich a także górczewskiej powstanie stacja metra w odległości 300m od apartamentowca. Dodatkowe wyposażenie nieruchomości stanowi nowoczesna klimatyzacja o mocy chłodzącej a także grzewczej 5kw. W pobliżu położony kilkanaście przedszkoli szkół podstawowych oraz średnich, bibliotek jak i innych punktów użyteczności publicznej. W pokojach na podłodze parkiet dębowy klasy a, natomiast po części kuchennej, łazienkach oraz przedpokoju gres. Mieszkanie podzielone jest na 3 ustawne, kwadratowe sypialnie oraz przestronny salon z częścią jadalnianą oraz w pełni wyposażonym w zabudowę oraz agd aneksem kuchennym. Mieszkanie chronione jest roletami antywłamaniowymi, oraz alarmem z czujnikami otwarcia okien oraz drzwi jak i czujnikami ruchu – szansa konfiguracji z automatycznym powiadamianiem ochrony budynku bądź inną prywatną firmą ochroniarską. Niskie opłaty miesięczne- czynsz 470pln

do użytku wszystkich mieszkańców należy prywatny park zabaw dla dzieci ,wózkowania oraz rowerownia umiejscowiona na poziomie parteru, co gwarantuje swobodny dostęp do pomieszczenia. Obok linii tramwajowych przebiegają trasy autobusów pospiesznych. Jest telewizja kablowa a także własna antena satelitarna położona na dachu budynku, linia telefoniczna używana do szybkiego połączenia internetowego 20mbs. Z garażem w cenie mieszkania!!

czteropokojowe, dwustronne o znakomitym rozkładzie z ogromnym 22m2 balkonem od strony ul. Ładne, funkcjonalne mieszkanie w willi cameratta, wybudowanej w 2006 roku przez marivpol s. W mieszkaniu znajdują się dwie łazienki- mniejsza z umywalką a także dużym murowanym prysznicem a także większa z narożna wanną, umywalką a także miejscem na pralkę. Z punktu, w którym zlokalizowany mieszkanie jest znakomite połączenie komunikacyjne praktycznie ze wszystkimi częściami warszawy. Całe mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie oraz przyjemnych, neutralnych kolorach.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione