Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do sprzedania cztero pokojowe w miejscowości Lesznowola o powierzchni 106.00m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Lesznowola ZarzyskoPowierzchnia mieszkania liczona po podłodze to 106 m2. Składa się na nią powierzchnia 84 m2 (z uwzględnieniem skosów) oraz powierzchnia zaanektowanego korytarza (obecnie zabudowana szafami wnękowymi).

Mieszkanie mieści się na cichym, kameralnym i ładnie zagospodarowanym, zamkniętym osiedlu przy prywatnej ulicy.

Mieszkanie jest wysokie, jasne, słoneczne i ciekawie zaaranżowane. Okna wychodzą na wschód, południe i zachód. Na wschodzie znajduje się duży, oświetlony taras, na który wychodzi się z salonu. Salon (33 m2) doświetlony jest dodatkowo dwoma oknami dachowymi. Jest otwarty na przestronną i wygodną kuchnię o powierzchni 7,6 m2(umeblowaną, z pełnym kompletem AGD) z dużym oknem. W salonie znajduje się nowoczesny kominek tworzący niepowtarzalny klimat.

Drugi balkon jest po zachodniej stronie i wychodzi się nań z dużego, jasnego pokoju (15,5 m2) z dwoma oknami w suficie, do którego przylegają garderoba i sypialnia dzieci (10m2) doświetlony niewielkim oknem dachowym.

Łazienka z WC (7,2 m2) jest praktycznie urządzona z dużą szafą mieszczącą schowek na pralkę.

W przestronnym, jasnym hallu znajduje się duża, pojemna, na stałe zabudowana szafa. Do mieszkania wchodzi się przez przedsionek z szafą i bardzo pojemnym schowkiem, np. na rowery.

Do mieszkania przynależy piwnica (2,29 m2) oraz garaż podziemny w cenie 30.000 PLN dodatkowo płatny. Właściciele wynajmują także drugie miejsce w garażu w cenie 150 PLN miesięcznie. Istnieje możliwość parkowania także przed budynkiem.

Mieszkanie jest bardzo zadbane.

Nowa Iwiczna – miejscowość doskonale skomunikowana z Warszawą: busy gminne (200 m od mieszkania), autobusy miejskie warszawskie (15 min. pieszo lub 2 min. busem) oraz kolej podmiejska (600 m).

W bliskiej odległości znajdują się sklepy spożywcze, szkoły, przedszkola, boisko, korty tenisowe, place zabaw dla dzieci, a także centra handlowe (Auchan, Fashion House Outlet Centre, Decathlon) i supermarkety. /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Lesznowola/Nowa Iwiczna

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione