Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do nabycia trzy pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 64.00m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPo remoncie : gruntownie przebudowane z zachowaniem klimatu lat 30tych. Wymienione wszystkie instalacje oraz okna. System elektryczny wymieniony na miedziany. Ciepła woda miejska, ogrzewanie miejskie ale też i działający piec kaflowy. Zachowana oryginalna stolarka drzwi. Przedwojenny dębowy parkiet w bardzo dobrym stanie w pokojach 2 i 3 a w pozostałych pomieszczeniach współczesny gres, glazura. Wysokość 2,85 m. Aneks kuchenny z przylegającą do niego obszerną spiżarką. Szafa z lustrem wmurowana w ścianie.
Kamienica : wymienione piony wodno kanalizacyjne oraz instalacja grzewcza. Czysta i zadbana klatka schodowa.
Doskonała lokalizacja : świetna komunikacja ze ścisłym centrum miasta (autobusy : 107,159,141,187;185,301) łatwy dojazd samochodem, zawsze wolne miejsca parkingowe pod domem i odgrodzony parking dla mieszkańców. Niedaleko obiekty sportowe, szkoła. Posesja ogrodzona, wejście przez zamykaną bramę, bezpieczny plac zabaw. Idealny punkt wyjścia do spacerów nad Wisłę albo do Łazienek.
Rozległy widok na drzewa, ekspozycja południowy wschód, balkon od południa ; żadne okno nie wychodzi na ulicę.
Własność hipoteczna, Czynsz około 600 PLN ( z funduszem remontowym i zaliczką na wodę). Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych.
Doskonała komunikacja i łatwy dojazd samochodem, niedaleko obiekty sportowe, szkoła. Posesja ogrodzona, wejście przez zamykaną bramę, bezpieczny plac zabaw i odgrodzony parking dla mieszkańców.
Rozległy widok na drzewa, ekspozycja południowy wschód, balkon od południa ; żadne okno nie wychodzi na ulicę.

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione