Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do nabycia pięcio pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 170.00m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa SrodmiescieApartament jest aktualnie wynajęty dla dyplomaty z ambasady kraju europejskiego na 4 lata od lipca 2011 r. Okazja!! sprzedaż z najemcą!

wyjątkowy apartament umieszczony w atrakcyjnym kompleksie mieszkalnym „patria” na warszawskim powiślu. Wyjątkowa wysokość pomieszczeń (295 cm) jest z pewnością dodatkowym atutem. Serdecznie państwa zapraszam na prezentację! śródmieście/powiśle. W tej części umiejscowiony również dodatkowa łazienka (6,3 m) a także garderoba (3,3 m). Opis apartamentu
składa się z dużego salonu (48,2 m) z wyjściem na loża (13,9 m) w kierunku południowo-zachodnim, kuchni po części oddzielonej od salonu (12,3 m) wraz ze spiżarnią (2,9 m), hallu (19,2 m), wc (2,1 m) oraz garderoby (3,5 m), natomiast w drugiej części mieszkania zlokalizowane są cztery sypialnie, jedna (21,4 m) z własną łazienką (5,8 m), kolejne dwie (12,3 m a także 12,8 m) oraz ostatnia (15,6 m) z własną garderobą (4,3 m). Do apartamentu przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Doskonała, prestiżowa lokalizacja tuż przy parku rydza śmigłego, a w najbliższym sąsiedztwie ulokowany plac trzech krzyży i ul.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione