Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do nabycia jedno pokojowe kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 23.50m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

Zostań właścicielem przepięknej garsoniery w Krakowie!!

ul. Wincentego Pola – ŚRÓDMIEŚCIE/GRZEGÓRZKI

Oferujemy Państwu przytulną i bardzo atrakcyjnie zlokalizowaną garsonierę. Doskonała inwestycja na czas studiów dla dziecka.

Świetna lokata to świetny wybór!!! Zatem dokonaj świetnego wyboru!!!

W pobliżu ośrodki akademickie takie jak: Uniwersytet Ekonomiczny, wydział medycyny Uniwersytetu Jagiellońskiego na ul. Kopernika, oszczędzasz czas, bo wszędzie jest blisko i można dojść pieszo. 

Funkcjonalnie i stylowo urządzone wnętrze, którego czarowi nie sposób się oprzeć! Mieszkanie jest bardzo przytulne i urokliwe, usytuowane na parterze zabytkowej kamieniczki z początku XX wieku. Atutem jest świetna lokalizacja. Doskonały dostęp do komunikacji miejskiej: tramwaj i autobus (ok. 200m). Położenie budynku gwarantuje Państwu wytchnienie i relaks po całym dniu. W upalne dni dodatkowe ukojenie przyniesie przyjemny chłód ogródka, który widać z okien.

Ogrzewanie elektryczne, miesięczny koszt wynosi ok. 300zł.

Mieszkanie znajduje się w Pobliżu Galerii Kazimierz. Około 400m idzie się nad Wisłę nad Bulwary Wiślane, świetnego miejsca na spacery lub przejażdżki rowerem (trasa spacerowa Galeria Kazimierz-Wawel). Około 300m jest do Hali Targowej przy ul. Grzegórzeckiej. Około 900m jest do Płyty Rynku Głównego, gdzie można podjechać jeden przystanek tramwajem do Poczty Głównej. Świetna lokalizacja w centrum Krakowa. Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska tramwajowa i autobusowa z każdą częścią Krakowa. W pobliżu znajdują się: lodowisko, boiska sportowe, korty tenisowe, mały stadion sportowy na Grzegórzkach, sklepy, poczta bank, kościół, szkoła, przedszkole, apteka.

Kontakt: Anna Kowal-Flądro 12 269-50-15

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione