Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do nabycia dwu pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 33.00m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowZadbane mieszkanie ma 33 m2, usytuowane na 5 piętrze od strony podwórka – ciche z ładnym widokiem na panoramę Warszawy. Dużo wolnej przestrzeni wokół kamienicy. Parametry poszczególnych pomieszczeń mieszkania: Pokój 15,1 m2, Pokój z aneksem kuchennym 12,4 m2, Łazienka 3,5 m2, przedpokój 2 m2. Wysokość 3 m. Podłogi – parkiet dębowy i deski heblowane. Łazienka po remoncie i wymianie całej instalacji oraz wyposażenia (wanna, umywalka, piecyk gazowy, wc, glazura, terakota). Wyposażenie kuchni na gwarancji (kuchenka gazowa z piekarnikiem, duża lodówka, zlewozmywak stalowy, szafki kuchenne). Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Okna duże – PCV.
Kamienica w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, super lokalizacja, mieszkanie ciche, ciepłe i tanie w eksploatacji (175 zł/m-c). Blisko hala Kopińska i hala Banacha. Kamienica oraz podwórko ze starą zadbaną kapliczką stwarzają niepowtarzalny klimat.
Wolne od zaraz. Mieszkanie nie wymaga żadnego wkładu finansowego.
Własnosć hipoteczna.
Polecam szczególnie Klientom nie lubiącym gorąca panującego w mieszkaniu podczas upałów.
Kamienica wybudowana w całości z cegły + termomodernizacja wykonana w 2009 r. sprawiają że mieszkania usytuowane od strony podwórka są chłodne w upalne dni lata. Zimą z kolei potrzeba niewiele taniej (druga taryfa) energii do ogrzania. Za wyjatkowo mroźny styczeń koszt ogrzewania przy temperaturze mieszkania 22C wyniósł 200zł. SUPER KAMIENICA po wymianie wszystkich instalacji, i kompleksowej termomodernizacji zrobionej w 2009r. Pozostało jeszcze 7 lat gwarancji dla Wspólnoty Mieszkaniowej na – dach, rynny, elewacje, docieplenie ścian, izolację fundamentów i instalację teletechniczną. Nowe okna PCV na klatce schodowej i w piwnicy. Duże podwórko gdzie można spokojnie wypoczywać i parkować samochody jest ogrodzone i oświetlone.
Wjazd na teren kamienicy od strony ulicy Kopińskiej możliwy tylko przez zamykaną 24h bramę. Brama wyposażona w system automatycznego otwierania i zamykania.
Klatka schodowa ma nowe energooszczędne oświetlenie. System Alarmowy czujek gazowo – P.poż zamontowany na każdej kondygnacji czuwa nad bezpieczeństwem mieszkańców.

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione