Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 63.00m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TargowekPrzystanek tramwajowy prawie 200 metrów od budynku. Informacje dodatkowe na temat pokoju nr2:
jest to obecnie pokój sypialniany z zabudowaną szafą na długość całej ściany. Parking/garaż:

informacje dodatkowe na temat garażu/parkingu:
parkować można na parkingu strzeżonym po sąsiedzku budynku za 130 pln miesięcznie lub próbować kupić miejsca w garażu pod budynkiem od sąsiadów. W pobliżu są: kościół, szkoły, przedszkola, handel, usługi, apteki, park bródnowski. Okna wychodzą na podwórze na zach. Informacje dodatkowe na temat pokoju nr3:
mały pokój w kształcie kwadratu może być o różnym przeznaczeniu. Okna są skierowane na wsch a także zach. Można też parkować na ulicach, są miejsca parkingowe. W budynku jest:
– domofon
– piwnica
w okolicy znajdują się:
– linie autobusowe
– linie tramwajowe
– centrum handlowe
– miejsce do zabawy
– park
informacje dodatkowe na temat budynku:
jest to budynek, dokąd na 4 ostatnim piętrze jest poddasze mieszkalne. Przedpokój:
powierzchnia przedpokoju 7m2. Pokój nr 2:
powierzchnia pokoju 13. Wyposażenie w kuchni jest podstawowe. Informacje o lokalu:
własność: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez założonej ksiegi wieczystej. Komunikacja idealna (niecałe 15 minut tramwajem do metra dworzec gdański, do śródmieścia więc prawie 25 minut). Około 300 metrów od budynku są: lidl, carrefour express, bazarek osiedlowy. Instalacja kanalizacyjna nowa. Łazienka:
powierzchnia łazienki 6. Do przynależnej piwnicy jest wejście z innej klatki schodowej. Informacje dodatkowe na temat lokalu:
mieszkanie jest ustawne, dwustronne. W pokoju jest szafa typu komandora. Okna w kuchni wychodzą na wsch. Pokój nr 3:
powierzchnia pokoju 8. Plusem mieszkania jest drewniana podłoga (mozaika dębowa, którą można pocyklinować) w pokojach a także przedpokoju. Informacje dodatkowe na temat kuchni, łazienki oraz przedpokoju:
łazienka została powiększona kosztem oddzielnego przejścia z przedpokoju do kuchni, jest obecnie bardzo ustawna. Informacje dodatkowe na temat pokoju nr1:
pokój oddziela od kuchni barek drewniany zamocowany na ściance obłożonej kamieniem. Jest wanna narożna kabina przysznicowa miejsce na pralkę. Okna wychodzą na ulicę cichą na wsch. Mieszkanie jest 3- pokojowe, raczej ciche, dwustronne. Pokój nr 1:
powierzchnia pokoju 20. Na piętrze znajdują się 3 mieszkania. Informacje o budynku:
budynek, w którym mieści się mieszkanie położony w okolicy o małym natężeniu ruchu ulicznego. Mieszkanie znajduje się jest na piętrze trzecim w 4 piętrowym bloku z cegły, wybudowanym w roku 2000. Instalacje:
instalacja elektryczna nowa. Kuchnia jest wyposażona w:
– meble
– kuchenkę gazową
– lodówkę
wyposażenie kuchni zostaje w cenie mieszkania. Niewielkim nakładem finansowym mieszkanie z 2000 roku w tej lokalizacji może być idealne do zamieszkania. Informacje dodatkowe na temat instalacji:
wszystkie instalacje pochodzą z roku 2000. Budynek znajduje się w tej części bródna, dokąd dominuje niska zabudowa domów jednorodzinnych nawet przedwojennych. Okna wychodzą na podwórze na zach. Czynsz razem z funduszem remontowym wynosi 556 pln. Budynek jest ocieplony oraz posiada nową elewację. Około 100 metrów od budynku jest ścieżka rowerowa, która prowadzi przez park bródnowski do ch targówek jak i w przeciwnym kierunku przez most gdański na starówkę. Kuchnia może być oddzielna widna ponieważ wszystkie ścianki w mieszkaniu są ściankami działowymi.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione