Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 57.00m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowBardzo ładnie utrzymane trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim trzypiętrowym budynku przy ulicy Egipskiej.
Salon o powierzchni około 19m z balkonem około 4m na stronę południowo-wschodnią.Na tą samą stronę wychodzą także okna pokoju 10m.Najmniejszy pokój o powierzchni 9m z oknami na stronę południowo-zachodnią.Kuchnia widna około 7m.Łazienka 3m i osobno WC 1m.Wszystkie okna wymienione na PCV.Na podłodze w pokojach ułożone są panele. W kuchni, łazience i WC terakota i glazura.Nowe drzwi wejściowe, antywłamaniowe \\\gerda.
W cenie mieszkania mogą pozostać szafki kuchenne, 2 szafy w trwałej zabudowie, jedna w przedpokoju i druga w pokoju 9m.Budynek po termomodernizacji, docieplony z nową elewacją, po wymianie instalacji wodnej. Czysta i zadbana klatka schodowa, tylko 2 mieszkania na piętrze.
Do mieszkania przynależna jest 6-metrowa piwnica.
Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura najbliższego otoczenia, wokół liczne sklepy, poczta, banki,apteka,bazarek osiedlowy, szkoła, przedszkole.Wokół dużo zieleni, place zabaw dla dzieci. Dogodne połączenie komunikacyjne z całą Warszawą dzięki bliskości mostu trasy łazienkowskiej, siekierkowskiej i mostu Poniatowskiego.Termin wydania mieszkania do uzgodnienia, ale może być szybko. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Praga-Południe/Saska Kępa

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione