Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 61.00m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowLokal znajduje się w budynku wielomieszkaniowym, położonym w dzielnicy Praga Płd. W pobliżu centra handlowe Promenada, King Cross, Brico Depot, Leroy Merlin, Media Market, Cinema City, bazar Szembeka. W sąsiedztwie są podobne budynki wielomieszkaniowe, 2 szkoły, przedszkole, obiekty handlowe, tereny zieleni. Bliski dostęp dośrodków komunikacji autobusowej, dalej tramwajowej. Dobry dostęp do placówek handlowych, kulturalno-oświatowych – banków, administracji, służby zdrowia.
Przedmiotowy lokal położony jest na 10 piętrze budynku. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, malowane. Wystawa okienna wymieniona w 2003 roku na PCV, parapety z lastryko. Wystawa okien w pokoju dziennym i pokoju wschodnia. W kuchni i pokoju północna. Gaz, centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, grzejniki żeliwne. Drzwi wejściowe podwójne, wzmocnione z bolcami antywywarzeniowymi, drzwi wewnętrzne płytowe, przeszklone. Podłogi w przedpokoju i pokojach wykładane wykładziną PCV na posadzce cementowej. W kuchni linoleum na posadzce cementowej, między szafkami glazura, w łazience glazura, terakota z lat 80-tych. W kuchni standardowa zabudowa w meble kuchenne i sprzęt AGD.
Wysokość pomieszczeń 2,45m.
Do lokalu przynależy loggia o powierzchni 4,5m2 i komórka o powierzchni 1,46m2.
W budynku jest jedna klatka schodowa z dwom dźwigami osobowymi, schody i podesty są z lastryko. W budynku jest 95 lokali mieszkalnych, pralnie, suszarnie, schowki. W 2008 roku w budynku wymieniono instalację, ocieplono budynek i położono nową elewację.

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione