Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do kupienia jedno pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 34.00m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowSerdecznie zapraszam do oglądania wyjątkowego mieszkania przy ulicy Majdańskiej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze, bloku z 2001 roku (cegła). Mieszkanie jest w idealnym stanie, gotowe do wprowadzenia się. Po aranżacji wnętrza i jakości wykończeń, widać, że właściciel urządził mieszkanie staranie i z dbałością o każdy szczegół. Jest również możliwość pozostawienia mebli i wyposażenia kuchennego.

Lokalizacja budynku charakteryzuje się doskonałym dostępem do infrastruktury handlowej, w bezpośredniej okolicy znajduje się doskonale zaopatrzony bazar, Universam Grochów, Simply Market oraz wiele punktów usługowych. Do centrów handlowych takich jak Promenada czy King Cross Praga komunikacją miejską dojedziemy w niecałe 10 minut.

Jeżeli chodzi o komunikacje, lokalizacji tej nie można nic zarzucić. W pięć minut dojdziemy do ronda Wiatraczna, gdzie znajduje się pętla autobusowa oraz tramwajowa. Stamtąd dojedziemy w każdy zakątek miasta. Podróż do centrum zajmuje jedynie 15 minut.

Gorąco zachęcam do oglądania.
Michał Krystecki 533-300-905.

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione