Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe blok w miejscowości Kraków o powierzchni 30.00m2

Tags: , , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

SUPER OFERTA!!! 2 pokojowe mieszkanie na Dębnikach w stanie idealnym, po generalnym remoncie w cenie 260 tys. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, nie wymagające żadnych większych inwestycji przez kilkadziesiąt lat.

Po prawej stronie bulwary wiślane i widok na kopiec Kościuszki, po lewej wyjątkowy teren rezerwatu przyrody Skałki Twardowskiego.

Na mieszkanie składa się duży pokój połączony bezdrzwiowym przejściem z aneksem kuchennym (14 m kw), drugi pokój wielkości 8,5 m kw, łazienka (3 m kw), przedpokój (ok. 3 m kw). Pokoje zwrócone na południowy-zachód – mieszkanie bardzo jasne i słoneczne. Przynależy do niego duża piwnica (14 m kw).

W mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje (a kanalizację także w całym pionie). Położono nową wylewkę, ocieplono podłogę i wykonano pseudopodłogowe ogrzewanie, doprowadzając rurki do grzejników przez podłogę. Ocieplono także podwieszany sufit  – mieszkanie super ciepłe! Wymieniono okna (PCV), zainstalowano nowe drewniane drzwi. Całe nowe wyposażenie i meble pozostają w mieszkaniu!

W mieszkaniu nowy piecyk dwufunkcyjny (służący do ogrzewania pomieszczeń i ciepłej wody), w kuchni kuchenka elektryczna z płytą ceramiczną.

Mały, dwupiętrowy blok z cegły został ocieplony, ocieplono także fundamenty i strych, wymieniono dach, odnowiono elewację.

Mała wspólnota mieszkaniowa (jeden budynek). Mili sąsiedzi.

Przy bloku znajduje się wspólny, duży ogród, z możliwością rekreacyjnego uprawiania ziemi czy odpoczynku przy ogrodowych stolikach.

Wokół najpiękniejsze zielone tereny Krakowa, a do centrum kilka minut samochodem lub autobusem. REWELACYJNA OFERTA!

Piotr Heszen

531 777 060

 

 

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione