Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do kupienia cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 82.90m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPolecam, bardzo ciekawe (dzięki skosom), wyjątkowo rozkładowe mieszkanie.
Budynek usytuowany jest na spokojnym, kameralnym, czystym, pełnym zieleni osiedlu co sprawia, że w takim miejscu dobrze się mieszka i przyjemnie spędza wolny czas.
Dobra komunikacja miejska (autobusy i kolejka SKM) pozwala na szybkie dotarcie do Centrum miasta. W najbliższej okolicy znajdują się: sklepy, szkoły, poczta, przychodnia, apteka i inne punkty usługowe. Do mieszkania przynależy duża piwnica z oknem oraz schowek pod schodami. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym. Jest również zadaszony czterometrowy balkon. Mieszkanie parę lat temu przebudowano w wyniku czego uzyskano kilka metrów więcej, w sumie jest 89 mkw. Sercem mieszkania jest w pełni wyposażona i umeblowana kuchnia połączona z przedpokojem (około 15mkw), z której wchodzi sie do każdego pomieszczenia z osobna. Termin wyprowadzki jest do uzgodnienia.

Z A P R A S Z A M Y

r.mieszk.: poddasze, zabudowa: bud. mieszk., ogrzewanie: osiedlowe, l. wind: 0, linie tel.: 1, ogrzew. wody: osiedlowe, garaż: parking, opł.adm.: 600/3, kierunki okien: Zachód i Północ, żaluzje, domofon, piwnica, estet. klatka, standard: średni

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione