Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Mieszkanie do kupienia cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 120.18m2

Tags: , , ,

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa WilanowNa piętrze leżące są tylko po 3 apartamenty, zaś w całym budynku usytuowane tylko 7 lokali mieszkalnych. Kuchnia jest widna oraz oddzielna, ale istniej opcja połączenia jej z salonem. Miejsca postojowe na poziomie „-1” za dodatkową opłatą. Pokoje są obszerne, przez co wygodne a także ustawne. Oto orientacyjne wielkości poszczególnych pomieszczeń:

1 – salon z jadalnią – 43 m2;
2 – kuchnia – 11,5 m2;
3 – pomieszczenie sypialniane – 11,5 m2;
4 – pomieszczenie sypialniane – 14 m2;
5 – pomieszczenie sypialniane – 14 m2;
6 – łazienka – 7 m2;
7 – wc/pralnia – 4,5 m2;
8 – hall – 16 m2;
9 – loża – 15 m2;
10 – komórka lokatorska – 5 m2. Mieszkanie zlokalizowany na pierwszym piętrze dwupiętrowego apartamentowca. Apartament zawiera 120 m2, na której to powierzchni mieszczą się 4 pomieszczenia mieszkalne, 2 łazienki, kuchnia, hall. Kompleks mieszkalny ulokowany tuż-tuż parku oraz pałacu wilanowskiego, terenów rekreacyjno-sportowych, stadniny koni, jak i kortów tenisowych a także pola golfowego. W sąsiedztwie jest mnóstwo zieleni jak i inne, niewielkie oraz prześliczne apartamentowce, oraz rezydencje oraz spore domy jednorodzinne. Jest to nowy multimedialny obiekt, a u zbiegu ulic jarej a także sytej powstało także przedszkole gminne. Na tej samej ulicy zlokalizowany przedszkole prywatne. Ekstra apartament w idealnie cichej a także zielonej okolicy!

atutami są spokój, bezpieczeństwo, wygoda a także elegancja!

cena do negocjacji!!!

apartament usytuowany jest w wilanowie. Apartament posiada wysokość 270 cm, co wraz z jego obszerną częścią salonową daje wrażenie bardzo przestronnego a także powietrznego. Zwrócić należy uwagę na bardzo dobrą lokalizację apartamentu. Zapraszam na oględziny oraz do składania propozycji cenowych!

niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Tags: , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione