Nieruchomości w Częstochowie

wybrane nieruchomości z lokalnego rynku

Lokal w dzierżawie kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 259.00m2

Tags: , , , ,

Lokal na wynajem Warszawa SrodmiescieNa dzień obecny lokal jest w stanie surowymt tj. Przestronny lokal z witrynami na parterze w śródmieściu, tuż w pobliżu ul. Ewentualna szansa przygotowania powierzchni pod potrzeby najemcy. Zapraszam na prezentacje! śródmieście/śródmieście. Cena najmu: 2072 euro netto

dodatkowe informacje:
do czynszu najmu nalezy doliczyć opłaty administracyjne w wysokości 1813 pln + fa za energię elektryczną. Na poziomie -1 umiejscowiony open space jak i pomieszczenie socjalne oraz sanitariaty. Ulica elektoralna jest ulicą o lokalną, dojazdowa do al. Część parterowa składa się z open space, która daje solidne możliwości aranżacyjne. Pod budynkiem jest również garaż podziemny dla samochodów. Dużej przepustowości ruchu ulicznego. Bez okładzin ściennych oraz podłogowych, bez ścianek działowych, sufitów podwieszanych a także białego montażu. Nie zawiera tez problemu z zaprakowaniem na ogólnodostepnym parkingu wzdłuż ul. Teren wokół obiektu są starannie zagospodarowane a także utrzymane tereny zielony, zaś ulica a także podjazd do garażu utwardzone. Jana pawła!

rozkład a także standard:
lokal użytkowy o metrażu 259, mieszczący się na parterze budynku wielorodzinnego, z czego 105 m2 mieszcząca się jest na poziomie -1. Do lokalu przynależą miejsca parkingowe w garażu pod budynkiem. Z bardzo dobrze zorganizowaną komunikacją miejską – autobusy, tramwaje, metro (do najbliższej stacji „ratusz” dystans pieszy). Lokalizacja:
bezpośrednie sąsiedztwo budynku stanowią średnio rozległe budynki. Istnieje ewentualna opcja zakupu nieruchomości!

przeznaczenie lokalu:
obiekt doskonale nadaje się na klinikę, przychodnię, spa, siedzibę firmy, agencję reklamową, szkołę językową, call center, usługi szkoleniowe, powierzchnię wystawienniczą, drogerię, etc. Budynek:
budynek wybudowany został w latach 2002-2003 a także jest to obiekt mieszkalno-usługowy, podpiwniczony, z częścią usługową na parterze a także na -1. Lokal jest bardzo przestronny oraz widny, ze wzgledu na fakt, że większość ścian zewnętrzych jest przeszkona a także wysokość sufitów nieco ponad 4m. Jana pawła ii, która stanowi jedną z większych arterii komunikacyjnych warszawy, o b.

Tags: , , , ,

Dodaj opinię

You must be logged in to post a comment.

© 2011 Nieruchomości w Częstochowie

Strona pracuje na Galactica - UWAGA!!! wszelkie kopiowanie zabronione